anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zawieszone konto - blokada sprzedaży

TypowyZadymiarz
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

dziękuję za uregulowanie zaległych opłat. Zanim zostanie podjęta decyzja w sprawie dalszej współpracy, proszę o odniesienie się do ostrzeżenia, jakie zostało do Pana wysłane dnia 28 lipca br, w związku z działaniem na szkodę innego Użytkownika. Z dostępnym nam danych wynika bowiem, że z konta Client:*783**7* dokonywał Pan zakupu bez chęci finalizacji transakcji, proszę o wyjaśnienia.

=================================

 

Meil od pracownika allegro, wpłaciłem zalegające mi opłaty a konto dalej było zawieszone, jak widać z innego powodu. Wie ktoś o co chodzi? Nie jestem nawet właścicielem tego konta a co dopiero jakiś brak chęci finalizacji. Napisałem zwrotnego meila, lecz odpowiedź zapewnie dostanę jutro. Miał ktoś kiedyś taką sytuację?

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

mdrogeria
#21 Demiurg#

Pewnie masz powiązane konto z Client:*783**7*

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@TypowyZadymiarz A masz tylko to 1 konto?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

lew433 może mieć jedno , ale Client:*783**7*mógł się logować na jego sprzęcie i nieświadom powiązal konta .Czasem jak się przelogowuję na konto żony wyskakuje okienko z pytaniem czy powiązać twoje konto z kontem .,, .........,,    ..tak  ..               .. nie ..   .Pewnie chodzi o uproszczenie , ale można sobie tym narobić niezłego bigosu .

oznacz moderatorów

TypowyZadymiarz
#7 Wielbiciel#

Nie wiem jak się to sprawdza, ale jestem przekonany na 99%, że nie ma połączenia z moim kontem nic. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mdrogeria Ja, jeśli już pozwalam komuś gdzieś się logować na swoim sprzęcie, to odpalam takiej osobie okno w trybie prywatnym (albo drugą przeglądarkę, również w trybie prywatnym).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Knowhere Sprzęt na którym  prowadzę sprzedaż jest nietykalny . Masz potrzebę proszę na tym i na tamtym , ale tu - to tylko ja !! .

oznacz moderatorów

TypowyZadymiarz
#7 Wielbiciel#

Mam dwa konta, ale drugie nie jest to te wspomniane. Na drugim też mam zablokowaną sprzedaż i przy odwołaniu się ten sam pracownik napisał, że zostanie odblokowane jak rozwiąże się sprawa konta "TypowyZadymiarz" więc bardzo dziwna sytuacja 😕

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

A to wspomniane ? Wystarczy , że udostępnisz swój komuter znajomemu  i nieświadom polączy .

oznacz moderatorów

TypowyZadymiarz
#7 Wielbiciel#

Wydaje mi się, że nie ma sznas na jakiekolwiek połączenie. Jak to sprawdzić czy mam?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

TypowyZadymiarz
#7 Wielbiciel#

Nie mogę tutaj wysłać screana, ale proszę mi wierzyć na słowo. Mam połączone tylko z allegro gadane na potrzebę tego wpisu. Żaden client nie jest połączony ani nic. A moje konto ma dalej zablokowaną sprzedaż przez tą sytuację a drugie moje konto jest zablokowane przez to, że to z którego pisze jest 😅

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Ktoś musiał napisać skargę , dane adresowe nr tel . wystarczy .

oznacz moderatorów

TypowyZadymiarz
#7 Wielbiciel#

Wszystko rozumiem, tylko to nie jest moje konto nawet ten client a cała wina jest obarczona na mnie.. Jakieś porady co odpisac, jak wyjść z tej sytuacji 😕

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

TypowyZadymiarz Jeśli to konto znajomej osoby wpłyń na nią aby doprowadziła do zdjęcia blokady z jej konta , Tak najprościej .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@TypowyZadymiarz Wspólnymi siłami udało się wyjaśnić sytuację, więc zgodnie z informacją, którą od nas otrzymałeś, odblokowaliśmy już Twoje konto.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mdrogeria W tej zakładce są powiązane aplikacje (np. manager inpost czy konto AG), a nie inne konta danej osoby😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Knowhere kiedyś nieświadomy kliknąłem i pojawiło się konto mojej żony . Teraz rozłączone , ale nieświadomy tego dość długo wisiało jako wspólne .Zbyt duże ryzyko , nie mam nad nim kontroli , a korzystają wszyscy

oznacz moderatorów