anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka wysłana konto zablokowane kupujący zmienił adres dostawy 31.07 i 31.07 założył dyskusję

Jan1355ab
#7 Wielbiciel#

Dnia 25.07.20 ktoś zakupił z mojej aukcji 2 telefony wpłacił itd odpisałem proszę dane do wysyłki nic nie odpisał 31.08 Facet podaje Dane jakieś z kosmosu i zakłada dyskusję że nie otrzymał towaru ja towar wystałem dopiero 3.08 problemy zdrowotne ale na adres taki jak podało mi allegro ... teraz mam zablokowane konto co z tym mogę zrobić ... 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

mwmonety
#21 Demiurg#

@Jan1355ab I tak to kolejny przykład gdzie winny jest tylko sprzedawca który nie siedzi na bieżąco na necie i nie sprawdza powiadomień taki regulamin .konto mogli zablokować nawet za brak odpowiedzi od klienta. teraz musisz czekać przesyłka wróci do ciebie chyba że uda ci się z nim skontaktować by mu tam tą przesyłkę ktoś znajomy odebrał i odesłał do niego.

oznacz moderatorów

Bladziak
#9 Pomysłodawca#

Tak na pal z takim sprzedawcą jeszcze go ukamienować, nie zdziwię się  jeżeli kupujący dostanie od admina 20 darmowych bo allegro go rozumie, a wszyscy sprzedawcy to ... $#$^%^&& , coś podobnego przeżywam i wiem o czym mówisz

 

 

oznacz moderatorów

Jan1355ab
#7 Wielbiciel#

A dzwonie do tego kogoś i nawet nie odbiera 🙂 

oznacz moderatorów