anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

paczkomat InPost, trwa uzyskiwanie dostępu...

Wkoczan1974
#8 Zapaleniec#

mam dwa konta allegro, jedno na stałe było połączone do inpost, teraz próbując połączyć nowe konto allegro do inpost pojawia się "trwa uzyskiwanie dostępu". to co zrobiłam : usunęłam powiązane aplikacje na tym nowym allegro, usunęłam w zarządzaniu kontami zapisane to nowe konto, powiązałam się ponownie, nowe okno normalnie mi wyskoczyło, kod za twierdziłam, wróciłam do strony inpost i pozostałam z komunikatem trwa uzyskiwanie dostępu, które zostawiłam na 1h z nadzieją że coś się zmieni, niestety tego konta nie mogę używać, jedynie to stare wciąż działa, a wolę nie psuć tego pierwszego żeby potem nie móc wysyłać paczek. wiem że można mieć więcej niż jedno konto allegro powiązane z inpostem, dlatego nie rozumiem skąd jest problem. próbowałam na kocie incognito bez adblocka i na innej przeglądarce oraz na telefonie, niestety wciąż efekt ten sam. bardzo proszę o jakąś pomoc

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Rady jakie już tu padały wielokrotnie - wyczyścić przeglądarkę, rozłączyć i ponownie połączyć, odblokować wyskakujące okienka, cokolwiek by to znaczyło. Nie działa, spróbować na innym urządzeniu.

oznacz moderatorów

Wkoczan1974
#8 Zapaleniec#

tak, tylko nic z tego co podałam i  napisałeś/aś nie pomagają 

oznacz moderatorów