anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PayPo problem ze zwrotem dla kupującego

LaGroszki
#9 Pomysłodawca#

Witam, 

ponad tydzień temu zwróciłam pieniądze klienta na konto Paypro, niestety do dzisiaj klient nie ma anulacji zadłużenia w Zapłać później o tą kwotę. Napisałam do Allegro i do PayPo, oczywiście cisza i tu i tam 😔 Może ktoś miał podobny problem, dajcie znać proszę. 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

Napisz do Allegro na czacie, odpowiedź otrzymasz po chwili; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1c48fc89-9826-4ddf-94e3-42ebb81f0088

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LaGroszki  Jak zrobiłeś to przez allegro to pewnie chwilę potrwa zanim przetrawią 

Zrobisz to tak samo, jak w przypadku każdego zwrotu środków, wykonanego za pomocą Allegro Finanse. Zwrot płatności za zakup wykonany zostanie w ramach Allegro Finanse, a odbiorcą zwrotu będzie PayPo, a nie bezpośrednio kupujący. Sprawdź, jak zwrócić wpłatę przez Allegro Finanse.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LaGroszki
#9 Pomysłodawca#

Nie napisałam, że zwrot poszedł przez konto bankowe na podany przez Allegro numer konta PayPo. Dziękuję, może faktycznie, trzeba jeszcze chwilę poczekać. Pozdrawiam 😊

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@LaGroszki Zwrot nie był wykonany przez Allegro Finanse, więc to może być powód jego dłużej realizacji. Widzę, że przedstawiłaś już potwierdzenie przelewu, więc zweryfikujemy tę sprawę i na pewno otrzymasz od nas odpowiedź. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ 

kostas11_0-1605039222671.png

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kasiula7tygrysek
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_sytuacja podobna, środki pobrane z konta (płaciłam przez przelewy24, ale nie aplikacją banku), ale pierwsza transakcja z oznaczeniem "nieudana". Ponowiłam płatność i już z sukcesem. Możesz sprawdzić jak to wygląda i jak ze zwrotem? https://allegro.pl/oferta/formeds-betaina-hcl-bicaps-trawienie-enzymy-8319167878?snapshot=MjAyMC0xMS...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kasiula7tygrysek Jeśli środki zostały pobrane z Twojego konta, a płatność ma status "nieudana", to pieniądze automatycznie wrócą na Twój rachunek w przeciągu kilku dni roboczych. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@LaGroszki Może jest moderator i sprawdzi.

oznacz moderatorów

LaGroszki
#9 Pomysłodawca#

Byłoby super 😊👍 Przez formularz zero odzewu niestety 

oznacz moderatorów

zapach_deszczu
#7 Wielbiciel#

niestety mam taką samą sytuację, tylko jestem kupującą - allegro odpowqiedzialo, ze zwróciło pieniądze i szukaj wiatru w polu. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@zapach_deszczu, widzę, że przesłaliśmy Ci potwierdzenie realizacji zwrotu. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów