anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

payu problem z aktywacją

kowal_airbag6
#7 Wielbiciel#

Witam,

Chciałam zmienić terminy wypłat z konta payu do czego oczywiście potrzebna jest powtórna aktywacja, wygenerowałam więc druk przelewu i poszłam z nim na pocztę wpłacając żądana kwote. Niestety ale allegro odrzuciło moja prośbę, czy wina mogło być to że na formularzu zostaly wygenerowane inne dane niz te co zostały podane przy konta bankowego. Zresztą nie wiem czemu zostały wygenerowane inne dane

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@kowal_airbag6 Tak zapewne to jest przyczyna

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Tak , na pewno to był powód odrzucenia

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Aktywację wypłat robi się chyba online, dokonując przelewu z konta, na które mają być wypłacane pieniądze. Nie można tego robić na poczcie.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kowal_airbag6 Dane osobowe konta bankowego muszą być takie same, jak dane osobowe konta allegro. Poza tym, gdy na swoim koncie w PayU zmieniam sposób wypłaty, to absolutnie nie prosi mnie o ponowną aktywację (sprawdzone przed chwilą).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kowal_airbag6
#7 Wielbiciel#

No właśnie u nas w danych konta allegro jest i imie i nazwisko oraz nazwa firmy a przy danych do konta jest ino nazwa firmy może dlatego   formularz wygenerował  tylko imie i nazwisko, poza tym pay mamy aktywne a ja chciałam jedynie zmienić częstotliwość wypłat, no i w tym celu proszą o przelew, u ciebie tak nie jest?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kowal_airbag6 Nie, specjalnie przed opublikowaniem posta sprawdziłem, czy przy zmianie częstotliwości wypłat allegro będzie prosiło o ponowną aktywację - nie prosiło, dostałem tylko mejla z informacją o zmianie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów