anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PayU przetrzymuje moje pieniadze

kocehiszpanskie
#9 Pomysłodawca#

Witam, payU od ponad miesiaca przetrzymuje moje pieniadze ponad 11 tys złotych. Wysylalam im juz 7 krotnie dokumenty. Wiecznie ginie im jeden załącznik. I na tej podstawie przetrzymuja moje pieniadze. Zgłaszam do allegro, wiecznie ta sama odpowiedz. Jutro juz odblokują i po 3 dniach odpowiedz iz brakuje im załącznika. Prosze o pomoc.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kocehiszpanskie
#9 Pomysłodawca#

Tak mysle iz moze jakis pozew zbiorowy zalezalo by im przygotowac za przetrzymywanie pieniedzy. Tez dobre do zgłoszenia jako sprawa dla reportera. Ja jezeli nie otrzymam do jutra pieniedzy kieruje sprawe do prokuratury i na policje. Rowniez mysle iz media sie tym zainteresują.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wiele osób ma problemy z tym, pytanie czy to robi Allegro czy operator płatności, pytałeś operatora?

oznacz moderatorów

kocehiszpanskie
#9 Pomysłodawca#

Allegro niby kontaktuje sie z operatorem i juz jutro maja odblokować mi platnosci i w niewyjaśnionych okolicznościach brakujący aneks ginie. Po czym procedura jest uruchamiana od poczatku i tak robia z ludzi „balona”

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🙄

oznacz moderatorów

ANKO-FR
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem a Allegro nie odpowiada. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kocehiszpanskie Tak jak poinformował Cię nasz pracownik w korespondencji mailowej otrzymaliśmy od Ciebie aneks i przekazaliśmy go już do PayU, aby mogli ponownie zweryfikować Twój wniosek, więc pozostaje jedynie cierpliwie poczekać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kocehiszpanskie
#9 Pomysłodawca#

Staram sie byc cierpliwa ale sprawa ciagnie sie juz od ponad miesiaca. Bardzo nieprofesjonalne podejscie zarowno ze strony allegro jak i Payu. Celowo przetrzymywane sa moje pieniadze pod płaszczykiem ciągłego braku aneksu ktory  byl wysyłany do Panstwa wielokrotnie na co mam dowody.

oznacz moderatorów

waldek8569
#1 Nowicjusz#

Czy mogę prosić o jakiś elegia bądź emeil do pay u ? Potzrebuje się z nimi skontaktować a   Nie mam pojęcia jak się dodzwonić czy gdzie napisać.  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@waldek8569 Kontakt do PayU znajdziesz tutaj: https://poland.payu.com/kontakt/ 

A jakie masz pytanie? Być może będę w stanie Ci pomóc? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

colette63
#8 Zapaleniec#

Przecież ta strona w ogole nie działa.

 

oznacz moderatorów

Rezyser_Zycia
#7 Wielbiciel#

Mam to samo. Przetrzymują pieniądze 

oznacz moderatorów