anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pieniądze za sprzedaż

MAMY ROZWIĄZANIE!
arapacho745
#7 Wielbiciel#

Witam,
Wczoraj pewna osoba zakupiła moją ofertę, i otrzymałem za nią pieniądze na allegro.
Musiałem zapłacić 1.01 zł przelewem i poczekać na weryfikację.

dziś 1.01zł oddano mi na konto bankowe, kliknąłem żeby wypłacić pieniądze, i pokazało saldo 0,00zł.
Strona się odświeżyła i pokazało że tą opcję mam nie aktywną, a saldo to 0,00zł.
Gdy wszedłem żeby aktywować, piszę że oczekuję na przelew 1.01zł i że jest w czasie weryfikacji.

Co zrobić w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
Vryko
#18 Luminarz#

Dane konta bankowego i konta Allegro sa takie same..?

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Przed kliknięciem wypłaty pieniądze były? Jeśli teraz jest zero, to chyba już wypłaciłeś.

oznacz moderatorów
arapacho745
#7 Wielbiciel#

Były, ale pokazuje że wymagana jest weryfikacja, czy jeżeli potwierdziłem przez przelewy24, to muszę dać dowód do weryfikacji?

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli wypłaciłeś, to musiałeś mieć aktywne wypłaty PayU lub Przelewy24. Czekaj na pieniądze, otrzymasz je na konto do końca następnego dnia roboczego po wypłacie.

Przy aktywacji Przelewy24 nie jest konieczne wysyłanie dowodu, można w formularzu podać tylko jego dane.

oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

@arapacho745  Czyli raz pieniądze wypłaciłeś od allegro?

Może kliknąłeś że chcesz nowy rachunek dodać i stąd ponowna weryfikacja potrzebna.

 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

A może  klikając  wypłatę  uruchomiłeś wypłatę  i masz stan konta 0.

Byłoby to normalne  gdyby nie niezakończona weryfikacja, chociaż dziwne komunikaty czasem się pokazują "dla zmylenia".
Przelew  przechodzi najczęściej około 24 godzin więc jutro  a może  jeszcze dziś wieczorem powinieneś mieć  pieniądze w banku.

Jeśli się nie pojawią no to musisz zgłosić  problem poprzez kontakt Allegro. 

oznacz moderatorów
arapacho745
#7 Wielbiciel#

"wypłaciłem" ale pokazuje że muszę zweryfikować konto, wysłałem pieniądze (1.01zł) i piszę że jest w trakcie weryfikacji. Czy muszę dać dane dokumentu tożsamości?

 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@arapacho745  Nie  weryfikacja trwa,  jeśli nie  żadają  niczego to niczego nie dawaj.

Cierpliwości !

oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

@arapacho745  To może wypłaciłeś przez PayU a Przelewy24 masz nie zweryfikowane. Oni będą chcieli Twój dowód osobisty - ale tam mało kto wpłaca przez Przelewy24.

oznacz moderatorów
arapacho745
#7 Wielbiciel#

Czyli co zrobić? @__RPM_ 

 

oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

@arapacho745  Ja nie wiem dokładnie jaki jest Twój problem. Pieniądze dostałeś? Tak. Chcą dowód to daj im dowód. Będziesz mógł dostawać Przelewy24 także. Nie chcesz podawać obcej osobie z internetu dowodu to nie podawaj. 

oznacz moderatorów
arapacho745
#7 Wielbiciel#

nie dostałem 55zł z oferty, a 1.01zł płaci sie przy weryfikacji, oczywiscie zwrócili mi te złotówkę 

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@arapacho745 Miałeś 55 zł do wypłaty. Wypłaciłeś, teraz masz zero na saldzie. Pieniądze na koncie pojawią się w poniedziałek. Musiałeś mieć zweryfikowane PayU, skoro wypłaciłeś. Nie masz obowiązku weryfikować Przelewy24, ale możesz to zrobić. Tam też wpłaca się tę złotówkę z banku i wysyła dowód, ale można zaznaczyć opcję "nie chcę wysyłać dowodu" i wtedy wpisujesz numer dowodu i chyba Pesel, nie pamiętam dokładnie. Mi tak zweryfikowano Przelewy24 w ciągu 1 dnia.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@arapacho745  Bo złotówkę to zwrócili ci sami, automatycznie, wysłali wczoraj pewnie, dzisiaj doszła.

Natomiast 55 zł za handel uruchomiłeś  dzisiaj,  tak jak pisałem jest szansa że  dostaniesz je dziś  wieczorem, a najprędzej  jutro  około  godz.15

Weryfikacja Przelewy 24 to inna para kaloszy,  możesz weryfikować  albo nie, twoja wola.

Ponieważ  masz nick, normalny nick to znaczy  że jesteś pełnoprawnym użytkownikiem  Allegro  i  Allegro finanse działa. 

[edit]  faktycznie jutro jest sobota,  więc nie jutro  tylko w poniedziałek dostaniesz kasę

oznacz moderatorów