anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pierwszy negatyw- całkowity spadek sprzedaży

ElektroTechExtra
#10 Popularyzator#

Witam, przez dwa lata miałem 100% pozytywnych komentarzy 

aktualnie mam ponad 200- nieuczciwy kupujący po nieudanej próby wyłudzenia wstawił negatyw

 

sprzedaż całkiem spadła jakość -210/100 punktów 

Nic się nie sprzedaję 

jakieś rady przecież to jest nie do pomyślenia że jeden negatyw tak wszystko zepsuł zamówień w ciągu miesiąca nieraz ponad 100-130 a tutaj od negatywa(7 dni cisza)

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

az1rael
#21 Demiurg#

@ElektroTechExtra to nie byłaby patologia bo taka sytuacja miała miejsce i sprzedawca 3-4 razy się ganiał z kupującym o tą samą reklamację i za każdym razem odrzucał i potem wznawiali kupującemu dyskusję i od nowa. Jakby nie odrzucił znowu pisząc że odrzuca to konsultant go straszył nałożeniem protecta bo nie wydał decyzji reklamacyjnej to nic że miał napisane że decyzję wydał 3 dyskusje temu wstecz...

oznacz moderatorów

ElektroTechExtra
#10 Popularyzator#

tutaj jest inna sytuacja 

 

oznacz moderatorów

kolekcjonerstw
#9 Pomysłodawca#

allegro ma wadliwy system i nie tylko komentowania, ale to juz inna sprawa. Ja mam to samo, ostatnio wjechal negatyw i z supersprzedawcy zblizam sie do pozimu neutralny bo dodatkowo nie odpisalem na jakas wiadomosdc i nie zwrocilem pieniedzy za zwroty (chociaz prawnie mam 14 dni roboczych) wysrubowali tak wymagania dla sprzedawcow, ze sprzedaz na tym portalu to jakis koszmar. Czlowiek sie stresuje, ze laskawy klient nie zniszczy nam biznesu. Np dzisiaj mialem klienta ktory zwraca towar bo produkt mial mala ryske zapewne powstala w transporcie. Mnie takie sytuacja dobijaja i trace wiare w ludzi. W jakim my swiecie zyjemy. Roszczeniowych dzieciakow ktorym sie wszystko nalezy.

oznacz moderatorów

ElektroTechExtra
#10 Popularyzator#

u mnie na odwrót- młodzi  potrafią czytać, starsi 40+ nie czytają i chcą po zakupie tego co oni myśleli że tam będzie ..

oznacz moderatorów

butisport
#8 Zapaleniec#

Cyt: "nie czytają i chcą po zakupie tego co oni myśleli że tam będzie .."

To jest clou zagadnienia plus wrodzona słowiańska chęć oszukania tzw. prywaciarza.

oznacz moderatorów

ElektroTechExtra
#10 Popularyzator#

co ciekawe to też był prywaciarz i handlował tym samym.. 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

no to czmeu nie móisz? zgłoś się z tym do Allegro wskazując na nieuczciwą konkurencję

oznacz moderatorów