anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

**piiip** a Polsce, co sądzicie?

sprzedaz_on-line
#9 Pomysłodawca#

Gruchnęła wieść, że jeszcze w tym roku **piiip** ma się pojawić w Polsce. Co sądzicie o tym kroku i jaki będzie mieć to wpływ na rodzimy rynek e-commerce?

Moim zdaniem o ile dla osób, które zajmują się sprzedażą popularnych, markowych produktów jest to informacja więcej niż zła (wiadomo jakie **piiip** ma ceny na popularne produkty i nie sposób z nimi konkurować komuś, kto zaopatruje się w innym źródle niż bezpośrednio u producenta), to dla firm które sprzedają własne produkty jest to jakaś tam szansa na rozwój, jaka to zobaczymy.

Jednak zastanawiam się czy dla Allegro nie będzie to furtka do kolejnych podwyżek opłat prowizyjnych. Wszak prowizje na **piiip**ie są dużo wyższe od tych na Allegro. Ciekawi mnie bardzo to, co będzie się działo w kolejnych miesiącach.

Natomiast co do samego wejścia **piiip**a, mam wrażenie że Allegro już było świadome że takie plany są, bo jak teraz przemyślałem pogawędki z pracownikami Allegro, których miałem przyjemność doświadczyć w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy, to mam nieodparte wrażenie że niektórzy wiedzieli, tylko nie mogli powiedzieć 😀

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

koltat
#11 Animator#

Raczej wejdą i zmienią szyld. Kupowałem ostatnio czytnik w Am....nie, bardzo szybko się tam odnalazłem, zmiany Allegro idą dokładnie w tym samym kierunku, wręcz mam wrażenie że to już się dokonało.

-None-
oznacz moderatorów