anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po co jest formularz kontaktowy !!!

zoo-interi
#7 Wielbiciel#

Właśnie przez serwis allegro zostałem naciągnięty na wyłudzenie moich danych

 

 
zoo-interi_0-1613145355709.png

 



Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość. Postaram się pomóc. 

Proszę też o przesłanie, w celu weryfikacji niemodyfikowanego zdjęcia dowodu osobistego. Dane potrzebne do weryfikacji to imię i nazwisko oraz data ważności dokumentu. Dane takie jak numer PESEL, czy numer dowodu osobistego może Pan zasłonić na przykład małą karteczką. Na zdjęciu powinny być widoczne brzegi dokumentu. Zdjęcie zostanie trwale usunięte z naszej bazy, po weryfikacji danych.  

Moja prośba wynika z tego, że chcę mieć pewność, że udzielam informacji właścicielowi lub osobie przez niego upoważnionej do obsługi danego konta.

Dziękuję za wyrozumiałość i czekam na kontakt.

Pozdrawiam
// Joanna [edycja]
Zespół Allegro

12.02.2021 16:53

Dziękujemy za kontakt.

Ta wiadomość jest generowana automatycznie i oznacza, że przed chwilą otrzymaliśmy e-mail od Ciebie.Wiemy, że zależy Ci na szybkiej odpowiedzi, dlatego postaramy się odpisać w jak najkrótszym czasie.Treść Twojego pytania:

Ta wiadomość jest generowana automatycznie. Twoja wiadomość nie została przekazana do konsultantów Allegro*. Skontaktuj się z nami przez FORMULARZ, udzielimy Ci odpowiedzi najszybciej, jak to możliwe. Dziękujemy!

Pozdrawiamy,
Zespół Allegro.pl

Pomoc Allegro
Aktualności

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Nie masz obowiązku niczego przesyłać, ale jeśli nie prześlesz, nie będziesz sprzedawała na Allegro. Sam musisz podjąć decyzję.

oznacz moderatorów

zoo-interi
#7 Wielbiciel#

wysłałem zero odpowiedzi

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

zoo-interi podejrzewam ,że masz nie zweryfikowane konto , nie musisz nic wysyłać , ale nie otrzymasz wiążącej odpowiedzi .

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

zoo-interi - nie wygrasz. Nie chcesz - nie wysyłaj, nie sprzedawaj.

Jednak odpowiedź p. Joanna [edycja] jest sprzeczna sama w sobie.

Pisze, żeby przesłać niemodyfikowane zdjęcie, a następnie pisze, żeby je jednak zmodyfikować, zasłaniając karteczką niektóre dane.

Ja przesyłałem skany dowodu, ale oczywiście zmodyfikowane.

Wrzucam skany dowodu do edytora i tam dodaję:

- czerwone przekreślenie "na krzyż"

- napis "wyłącznie na potrzeby Allegro (Payu lub Przelewy24 itp)"

- teraz mam jeszcze przygotowaną wersję z narzuconą warstwą z napisami zabezpieczającymi.

To wszystko przechodzi i zabezpiecza zdjęcia. Szczególnie w dobie korzystania ze smartfonów.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@maxr01 Dla mnie jest dziwna stopka pod podpisem, ze zespół w postaci Pani Joanny Pasińskiej (czytaj niżej pod podpisem) jest generowany automatycznie wraz z jej wiadomością 😂🤣 Kobita ma dobrze, wszystko leci z automatu 🤣 i z automatu nie została przekazana do konsultantów 😂

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

trans-kraj
#7 Wielbiciel#

już to robiłem i dalej to samo odblokowujecie potem blokujecie nie mam na to czasu by bawić się tak jak wy to robicie w kotka i myszkę . Nie marnujcie mojego czasu jest droższy niż wystawianie towaru na allegro i wasze konsultacje z komputerem o niczym czego nie potraficie sami rozwiązać ,albo nie chcecie bo wam przeszkadzam jeszcze trochę wykupie wasze udziały i większości pracowników straci pracę co moja stronę i moja firmę blokują jak stracicie pracę docenicie co straciliście .

oznacz moderatorów

trans-kraj
#7 Wielbiciel#

ale wy tylko udzielacie informacji , na którą znam odpowiedz i nic z tym dalej nie robicie tylko zbędne pisanie o niczym i zajmowanie czasu , albo konkretnie ktos tutaj jest , albo piszę z maszyną która nie ma informacji ,albo jest zbyt inteligentna żeby to zrozumieć

oznacz moderatorów