anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po otrzymaniu super sprzedawcy sprzedaż spadła o połowę.O co tu chodzi??????

hygio
#8 Zapaleniec#

Po otrzymaniu tytułu Super Sprzedawcy sprzedaż spadła nam o połowę.O co tu chodzi???

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

m2300
#9 Pomysłodawca#

Mam dokładnie tak samo...., ale zwalam to na okres wakacyjny

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

wszystkim sprzedaż spada nie chodzi raczej o SS ale taki okres to raz a a sprzedający jest zmuszony podnieść koszty sprzedaży przez wprowadzone "ku uciesze wszystkich" prowizje od sprzedaży

oznacz moderatorów

hygio
#8 Zapaleniec#

Przecież od czerwca płacimy prowizję od kosztów transportu którą Allegro przeznacza zgodnie z informacją na reklamę więc sprzedaż powinna iść w górę 🙂

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

a co ta reklama dotyczy naszych sklepów czy tylko allegro ,i czy ktoś nas pytał czy chcemy dokładać się do tej reklamy ?

oznacz moderatorów

Aditum
#12 Orędownik#

Myślę, że ich nie interesuje to czy chcemy się dokładać do reklam w tv lub innych mediach, reklam które promują największych lub co jeszcze lepsze ich własny sklep. Tak po prostu ma być i nikt nie będzie pytać o zdanie. 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

tam.racja ale tak już jest żaden duży zagraniczny przedsiębiorca nie interesuje się tym by poprawić sytuację finansową małych lokalnych sklepikarzy jedynie co mogą dla nas zrobić to przejąć nasz interes i zawiesić na nim swoje logo.

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@mwmonety 

Ciekawy cytat z Allegro:

"Część transakcji związanych z programem Smart! może zakończyć się stratą, ponieważ przychody z subsk.... Straty te są akceptowalne z perspektywy biznesowej, ze względu na fakt iż celem programu jest zwiększenie ogólnego zaangażowania kupujących i wolumenu transakcji, które generują dodatkowe przychody" – podaje Allegro w sprawozdaniu finansowym złożonym do KRS.

Bardzo mądrze. Nie rozumiem tylko, dlaczego z mojej perspektywy akceptowalna ma być prowizja na poziomie 50 procent ceny przedmiotu. Czyżby ze względu na fakt, że zadowolony klient PÓJDZIE DO INNEGO SPRZEDAWCY I WYGENERUJE MU PRZYCHODY??

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 Nie mogę znaleźć tego cytatu w podlinkowanym tekście:/

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Knowhere 

A bo mi wrzuciło link bez pytania o zgodę. Miał być tylko tekst.

Link kieruje do innego artykułu o Allegro, a cały tekst pochodzi z

https://businessinsider.com.pl/finanse/handel/allegro-podalo-wyniki-finansowe-za-2019-r-rosna-przych...

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 Tak sobie doczytałem ten akapit, a wygląda on tak:
"Część transakcji związanych z programem Smart! może zakończyć się stratą, ponieważ przychody z subskrypcji przewyższają opłaty transakcyjne uzyskane od Sprzedawców. Straty te są akceptowalne z perspektywy biznesowej, ze względu na fakt iż celem programu jest zwiększenie ogólnego zaangażowania kupujących i wolumenu transakcji, które generują dodatkowe przychody" – podaje Allegro w sprawozdaniu finansowym złożonym do KRS." - ciekawe, intrygujące🤔

A tak z innej beczki. Wiedziałaś, że obecny prezes allegro piastował stanowiska zarządcze w ąmazonie? Nawet favicona allegro jakoś tak dziwnie przypomina "a" z ąmazona, tyle że jest pomarańczowa. A co jeśli te wszystkie zmiany - tak hipotetycznie - to tylko zasłona dymna i w bliżej nieokreślonym czasie ąmazon wejdzie na polski rynek jako powiedzmy allezon?🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Knowhere 

Allezonk

😂 

Ciekawe, po co im wejście na giełdę?

Naiwny frajer - z tych co śpiewał Gajos - pomyślałby "pozyskają forsę z emisji akcji, to pewnie prowizje obniżą..."

A juści!

oznacz moderatorów

grubcio2987
#11 Animator#

Może łatwiej wykupić allegro,przez kogoś nie powiązanego bezpośrednio z **piiip**em i zostawić już  wypromowaną i znaną od lat markę. Kasa nie mała ,a amezon opinii dobrej nie ma jako firma

oznacz moderatorów

grubcio2987
#11 Animator#

Kasiulki2 pytanie jaki pakiet akcji będzie wypuszczony na rynek,amerykance tak wchodzili w zarządy zwykle przez pakiety akcji.Ktoś kupi akcje po małym pakiecie ,a suma sumarum i tak będą decyzje od jednej osoby:)

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@grubcio2987 

Fakt. Charyzmatyczny ksiądz potrafi mieć i dwa tysiące głosów do dyspozycji w każdych wyborach... Zasada ta sama, tylko biznes inny...

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Knowhere 

PS. Fajny ogonek, podoba mi się😁 Dopiero zauważyłam. A zastanawiałam się, czemu nie **piip**czy...

Szefostwo serwisu powinno sobie wziąć ten ogonek do serca. Bo to wbrew pozorom bardzo ważny komunikat: każda akcja wywołuje reakcję. I można się sparzyć, jeśli się za mocno śrubę dokręci.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kasiulki2

"Allezonk"
Zonk to był chyba kiedyś w "idź na całość"🤣

"Ciekawe, po co im wejście na giełdę?"
For money, Leo😏

"PS. Fajny ogonek, podoba mi się😁"
https://pl.wikipedia.org/wiki/%C4%84 😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów