anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podjazd Poczty Polskiej po paczki Packeta

Joy_Of_Shopping
#7 Wielbiciel#

Cześć 🙂

 


Czy wiadomo coś o tym czy będą zorganizowane podjazdy po paczki do Czech wysyłane za pośrednictwem Packeta?
Mogłoby to bardzo zwiększyć sprzedaż na Czechy, ponieważ znajdzie się dużo klientów którzy zamówili by towar chętnie do paczkomatu - niestety dostarczenie samodzielnie paczek do placówek PP jest zbyt uciążliwe - zwłaszcza że duża część z nich kończy pracę bardzo wcześnie, więc nawet nie ma kiedy tych paczek tam dostarczyć.

 

U mnie np. placówka zamyka się codziennie oprócz czwartku o 14, a ja pracę kończę zazwyczaj o 16-18

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Joy_Of_Shopping jeśli masz umowę z Pocztą Polską na stałe podjazdy, możesz przekazać przesyłki kurierowi podczas umówionego podjazdu. Niezależnie w jaki sposób nadasz swoje przesyłki – Poczta Polska przekaże je dalej, a Packeta dostarczy do kupujących w Czechach. 

Jeśli chcesz podpisać umowę z Pocztą Polską, możesz to zrobić:

  • telefonicznie pod numerem telefonu: 801 333 444 lub (+48) 438 420 600
  • przez stronę https://www.pocztex.pl/wspolpraca/ – w polu Uwagi dopisz, że sprawa dotyczy Umowy na Pocztę Firmową.

Poczta Polska powinna przedstawić propozycję umowy w ciągu 7 dni roboczych.


   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Joy_Of_Shopping
#7 Wielbiciel#

Nie mam umowy z Pocztą Polską i nie będę miał.
Chcę tylko, żeby kurier za sensowną opłatą przyjeżdżał za każdym razem jak mam paczki do nadania tak jak jest to w przypadku wszystkich innych firm kurierskich.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Joy_Of_Shopping przykro mi, ale podjazd stały w Poczcie to jedyna opcja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Wchodzisz na https://www.pocztex.pl/zamow-kuriera/ i zamawiasz podjazd. Koszt bez umowy to 7 zł/przesyłka (płatne kurierowi). Ewentualnie infolinia PP.

ps. Jako rodzaj przesyłki, wybierasz „przesyłka krajowa”.

oznacz moderatorów