anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pokazywanie na stronie produktu przewidywanego czasu dostawy, wysyłanmie tego samego dnia

Myszaa618
#8 Zapaleniec#

Witam,

 

Od dłuższego czasu moje oferty są oznaczone ikoną kup do 13 jutro u Ciebie, dnia dzisiejszego przy moich ofertach jest dostawa w czwartek, gdzie konkurencja ma dostawa w środę tych samych produktów,  jeszcze w pt. 2 kwietnia przy moich ofertach była informacja, że w sb w punkcie. Czy ktoś zaobserwował podobną sytuację ? Zainteresował mnie spadek sprzedaży jednej z ofert po czym okazało się, ze konkurencja ma w podobnej cenie przy czym dostawa w środę. Prawidłowe oznaczenie powinno być kup  do jutra do 13 dostawa w środę, a nie dostawa w czwartek. Support pisze, że muszą zbadać sprawę gdzie mi zależy na czasie i uzyskaniu lepszej sprzedaży, patrząc w statystyki to najgorszy weekend od dawien dawna.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Najgorszy ale WIELKANOCNY, sądzisz że to bez znaczenia?

oznacz moderatorów

Myszaa618
#8 Zapaleniec#

Sądzę, że jeżeli mam jeden produkt do kupienia od 20 sprzedajacych w podobnej cenie to wybieram tam gdzie otrzymam go szybciej

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Ale nie masz na 100% pewności że go otrzymasz w tym czasie. To tylko przewidywania Allegro

 

oznacz moderatorów