anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Polecenie od kupujących - super, zadowolenie kupujących - nieakceptowalne.,

PracowniaTN
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20230724-094229.png

Sytuacja jak to na Allegro, sprzedaję mega uczciwie, staram się żeby jakość produktu, jego opisu, opakowania, wysyłki była jak najlepsza. Otrzymuję zawsze dobre oceny. Wczoraj otrzymałam 4 gwiazdki od kupującego, przykro bo nie ma komentarza co wpłynęło na ocenę. Ale jestem realistką i wiem że nie może być każdy zadowolony nawet tym samym produktem, bo wymagania i oczekiwania różnią się. Tylko że Allegro tego nie akceptuje. I dziś mam:

Twój poziom jakości sprzedaży

-55 / 860
Wymaga poprawy
To proszę powiedzieć co ja mam poprawić, jak sami piszecie że jestem w gronie najlepszych sprzedawców na Allegro, a zatem że 97% sprzedawców lepiej sobie radzą ode mnie. 
Jak to możliwe? Czy naprawdę ta ocena odzwierciedla jakość mojej realnej sprzedaży?
 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@PracowniaTN kulawy system jakości , przy małej ilości ocen tak się dzieje ,

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

cóż - mam to samo 🙂 ktoś kto Cię oceni "dobrze" - tak naprawdę Ci rujnuje poziom jakości - jak masz tych komentarzy z 50 na miesiąc 🙂 

oznacz moderatorów

PracowniaTN
#8 Zapaleniec#

Właśnie, to jest ocena "dobrze"! Nie "źle". Ale kogo to obchodzi. 

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

ja juz to zaczynam olewać - dawno się przejmowałem - pisałem do ludzi o zmianę.

Przecież to jest kompromitacja prosić się o zmianę oceny z 4 na 5 🙂

Zresztą nie wiem jak u Ciebie - ale ja od 3 tyg tu prawie nic nei sprzedaję - umarło.

oznacz moderatorów

PracowniaTN
#8 Zapaleniec#

Dobrze mi się sprzedawało ostatnio, myślałam że w końcu zaowocowały wszystkie moje działania, będzie przykro jeżeli jedna ocena "dobrze" jest w stanie zniszczyć dotychczasowe wysiłki.

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

myslę ,że masz na tyle niszowy asortyment - iż nawet obniżona ocena Ci dużo nie przeszkodzi. Poza tym - pamiętaj ,ze to jest liczone tylko z 30 dni osttanich

powodzenia 

oznacz moderatorów

PracowniaTN
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, spodziewam się że masz rację i to nie wpłynie na sprzedaż 

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

tego Ci życzę 🙂 

oznacz moderatorów