anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ponowne brak zwrotu prowizji

Atym
#1 Nowicjusz#

Dotyczy nr oferty: 11850655524 oraz nr oferty: 11731009386.

Po zakupie kupujący nie opłacił zakupu, pisałem do kupującego, czy jest nadal zaiteresowany, ale brak odzewu. Napisałem o zwrot prowizji, anulowałem zakup i otrzymałem zwrot prowizji.

Po kilku dniach kupujący jednak opłacił zakup, lecz towar już był niedostępny, więc zwróciłem wpłatę kupującemu przez allegro finanse.

Na dzień dzisiejszy brak zwrotu ponownej naliczonej prozwizji, pomimo zwrotu wpłaty kupującemu (towar już był niedostępny). Wszystko jest w historii transacji.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

A pisałeś czy chcesz żeby automatycznie zwrócili: https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym

oznacz moderatorów

flyingdreams
#7 Wielbiciel#

Kradziez w bialych rekawiczkach. Sprzedawca jest nikim a Allegro chyba ze jestes gruba ryba.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@flyingdreams Skoro zapłacił to pieniądze wpłynęły, czyli Allegro słusznie pobrało prowizję. Wystarczyło po zwrocie pieniędzy kliknąć "wniosek o zwrot prowizji" i było by po sprawie. A takie słowa "Kradziez w bialych rekawiczkach" niezbyt dobrze świadczą o Tobie. Musisz sam dopilnować własnych spraw. Po nieopłaceniu transakcji, zwrot prowizji idzie z automatu, a po zwrotach wpłaty najczęściej trzeba się upomnieć.

oznacz moderatorów