anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Potwierdzenie konta do wyplat konta przedsiebiorcy - niewlasciwy link w formularzu allegro

eltro_com_pl
#7 Wielbiciel#

Cześć,

Mam problem z weryfikacja rachunku bankowego w Allegro.

Próbuję zrobić to prze formularz Allegro ale mój bank to Silesia Bank Katowice ale nie mogę się zalogować bo formularz prowadzi do strony logowania dla klienta indywidualnego a nie przedsiębiorcy.

Co zrobić  w tym przypadku - kiedyś można było zrobić przelew ręcznie, teraz już nie widzę tej opcji.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@eltro_com_pl Cześć. 🙂 Czy nie widzisz opcji zlecenia przelewu z innego banku pod listą dostępnych banków? 

ko_alka_0-1702550351082.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

eltro_com_pl
#7 Wielbiciel#

Mam tylko taki ekran jak poniżej, wybieram w tym formularzu swój bank i kieruje mnie właśnie do zalogowania na stronę klienta indywidualnego.

Formularz, którego screen Pani pokazuje, niestety nie wyświetla mi sie

eltro_com_pl_0-1702551707061.png

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@eltro_com_pl A z której zakładki na Allegro przechodzisz do tego widoku? Możesz podać link + zrzut ekranu?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

eltro_com_pl
#7 Wielbiciel#

Klikając powrót mam podobny formularz ale bez możliwości wybrania innego banku:

 

eltro_com_pl_1-1702551928796.png

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@eltro_com_pl A skąd przechodzisz do tego formularza? Z którego miejsca w Allegro? Stąd: https://allegro.pl/lokalnie/c2c/payouts-settings

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

eltro_com_pl
#7 Wielbiciel#

Moze mógłbym zrobić przelew ręcznie? Potrzebowałbym numer konta, odbiorce i tytuł przelewu.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@eltro_com_pl Niestety to tak nie działa, przelew musi przejść przez system, żeby mógł trafić do Operatora w celu weryfikacji

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

eltro_com_pl
#7 Wielbiciel#

W takim razie jak mogę zweryfikować swoje konto ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@eltro_com_pl Dwukrotnie poprosiłam Cię, żebyś powiedział mi, z jakiej zakładki przechodzisz do listy banku. Może zacznijmy od tego 🙂 Czy przelew zlecasz z zakładki https://allegro.pl/lokalnie/c2c/payouts-settings

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

eltro_com_pl
#7 Wielbiciel#

Odpowiedziałem już na to wyżej załączając screeny 🙂

Tak, używam podanego linku, otwiera mi się screen na którym klikam przejdź do weryfikacji, później na kolejnym ekranie klikam "ponów przelew online" i zostaje przeniesiony do strony KIR jak na ostatnim screenie. Uzupełniając wymagane dane na tej stronie, zostaje przeniesiony do strony logowania mojego banku ale jest to strona logowania dla klienta indywidualnego, dlatego nie jestem w stanie się na niej zalogować.

eltro_com_pl_1-1702558958506.png

 

eltro_com_pl_0-1702558896230.png


eltro_com_pl_2-1702559105137.png

 

 

oznacz moderatorów

eltro_com_pl
#7 Wielbiciel#

Jak mogę przeprowadzić weryfikację konta z uwagi na powyższe?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@eltro_com_pl Musisz zmienić sposób weryfikacji z przelewu online na przelew tradycyjny. Dzięki temu wyświetlą Ci się dane do przelewu. Następnie zaloguj się na właściwe konto bankowe i wykonaj przelew na te dane. Odblokowaliśmy dla Ciebie formularz. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów