anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z allegro mix allegro in post

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Zamówiłam dostawę przesyłki w allegro mix. Klient wybrał opcję przesyłki paczkomatowej  takową więc usiłowałam zamówić przez nowy zintegrowany system. Kiedy w koŃcu udało mi się wygenerować w nowym systemie etykietę a to już sukces udałam się z nią do paczkomatu a tam ..niespodzianka błąd etykiety.. No więc dzwonię do in post...a tam siĘ okazuje, że..mam dopłacić kwotę za podjazd kuriera, próbowałam tą etykietę anulować ale się nie da. Mam etykietę ale nie mogę nadać przesyłki a klient nie może jej dostać.

Dlaczego zwykłe przesyłki paczkomatowe przekierowuje na" do odebrania przez kuriera"

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ulaabc, czy możesz podać numer tego zamówienia?

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

02cc2fe1-9e49-11ec-b6aa-415bfba0589a 

oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

cec7a2b3-9e43-11ec-bf01-ada18c87baad

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ulaabc, przesyłki 621050339276230118824842 (nr zamówienia  02cc2fe1-9e49-11ec-b6aa-415bfba0589a) nie widać w ogóle w naszym systemie Wysyłam z Allegro, czy na pewno była w ten sposób nadawana?

Przesyłka 621050339287100116473089 (numer zamówienia cec7a2b3-9e43-11ec-bf01-ada18c87baad) rzeczywiście ma Odbiór przez Kuriera na etykiecie (sprawdzamy przyczynę błędów, bo powinno być Nadanie w Paczkomacie), ale przesyłka jest już anulowana.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

 

Oba zamówienia zarówno pierwszej jak i drugiej przesyłki weszły przez allegro mix jedną udało mi się anulować w allegro mix a drugą nie, żadnej natomiast nie mogę nadać ponownie ani zintegrować tego z  manager paczkomaty

oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Ponawiam wcześniejszy temat problemu z nadaniem przesyłek paczkomatowych w allegro mix Etykiety są nieczytelne dla paczkomatu. Prawdopodobnie problemem jest tu nazwa umowy, Nie mam możliwości anulowania jej gdyż jak mówi komunikat " Jesteś w trakcie nadawania przesyłek na tej umowie"

Proszę o możliwość anulowania umowy

LUB NIE WIEM CO BO NADAL PRZESYŁKI SA NIENADANE

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ulaabc Cześć. Z poprzednich wątków wynika, że paczki nadajesz za pomocą Managera InPost. Czy możesz przesłać mi zrzut ekranu z komunikatem i numery tych przesyłek? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ulaabc Znalazłam numery tych zamówień w innym wątku. 

Etykietę numer 621050339276230118824842 wygenerowałaś w Managerze Paczek InPost. Wybrałaś sposób nadania kurierem, a nie w Paczkomacie/PaczkoPunkcie. Sposób nadania wybiera się przed opłaceniem etykiety.
 
Etykietę numer 621050339287100116473089 stworzyłaś w Wysyłam z Allegro i tutaj również wybrałaś nadanie kurierem (nie w Paczkomacie/PaczkoPunckie).

Żeby nadać przesyłkę w Paczkomacie, musisz zaznaczyć opcję "Dostarczę przesyłkę do Paczkomatu". Opcja "Bez podjazdu kuriera" oznacza, że można zamówić podjazd kuriera później lub nadać przesyłkę w oddziale InPost.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Nie do końca tak było, przy zaznaczaniu opcji dostarczę przesyłkę do paczkomatu nie wskakuje, nie podświetla się żaden paczkomat i z automatu wybiera prawdopodobnie wersję z kurierem. Tych dwu przesyłek nie wygenerowałam w menegerze paczek tylko w allegro mix i były to moje jedyne przesyłki w tym systemie, resztę oczywiście nadaje już normalnie przez meneger paczkomat i nie mam tam żadnych problemów do mixa nie wrócę

oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za wznowienie etykiety dla jednej przesyłki, pozostała mi przesyłka do  nadania do wznowienia ponieważ problem jak wcześniej zła nazwa umowy. cec7a2b3-9e43-11ec-bf01-ada18c87baad

Jaką nazwę umowy należy wpisać przy allegro mix

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ulaabc, przepraszam Cię za czas oczekiwania na odpowiedź. Etykietę InPost anulujesz za pośrednictwem formularza na stronie przewoźnika.

Szczegóły dotyczące dodawania umowy własnej w Wysyłam z Allegro, opisaliśmy w tym artykule.

Jeśli wolisz, możemy skontaktować się z Tobą mejlowo. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów