anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z autoryzacją Wapro Aukcje REST API

wawatech_pl
#7 Wielbiciel#

Witam,

mam problem z autoryzacją aplikacji Wapro Aukcje 8.51.0, podczas próby autoryzacji pojawia się komunikat.

Wczoraj jeszcze wszystko dobrze działało.

wawatech_pl_0-1585144074876.png

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wawatech_pl Otrzymałam informację, że zgłoszony problem nie powinien już występować. Proszę, żebyś to sprawdził i przepraszam za wcześniejsze utrudnienia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Technoana
#8 Zapaleniec#

Witam, 

Od pewnego czasu mam zainstalowaną najnowszą aktualizację Wapro aukcje i mam problem z wystawianiem aukcji, otrzymuje takie błędy. Co może być przyczyną? wapro aukcje 1.jpgwapro aukcje 2.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Technoana czy takie błędy pojawiają się za każdym razem, gdy próbujesz wystawić ofertę? Czy zmieniłeś "znaki specjalne" w ofercie, której dotyczy drugi komunikat? Tutaj jest bardzo pomocny artykuł o tym jak wystawić oferty, jeżeli to nie rozwiązuje problemów, to proszę podaj mi więcej szczegółów, prześlę Twoje zgłoszenie do odpowiedniego działu i postaramy się pomóc!  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Technoana
#8 Zapaleniec#

Aukcje wystawiam przez allegro i potem pobieram je na wapro aukcje i przy próbie przypisania produktu do aukcji występuje błąd, chodzi o znaki specjalne, które api blokuje. Ja nie widzę żadnych znaków specjalnych w opisach..

Czy punktowana lista może być przez api traktowana jako znak specjalny? 

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Technoana, czy mogę Cię prosić o zrzut ekranu z opisem oraz komunikatem dotyczącym błędu związanego ze znakami specjalnymi? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Technoana
#8 Zapaleniec#

wapro aukcje 2.jpg

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Technoana, wracam z odpowiedzią, przepraszam Cię za czas oczekiwania.

Nie ma nic podejrzanego w tych opisach, a komunikat nie pochodzi z naszego API. Najlepiej byłoby, gdybyś skontaktował się z dostawcą swojego oprogramowania.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Technoana  > Aukcje wystawiam przez allegro i potem pobieram je na wapro aukcje

Możesz jeszcze podać numer oferty, której wapro aukcje nie może przetworzyć?

oznacz moderatorów

Technoana
#8 Zapaleniec#

wystawie cos nowego i prześle numer

oznacz moderatorów

Technoana
#8 Zapaleniec#

Nowa aukcja 10228571909, dodam że błąd wyskakuje przy każdej nowo dodanej aukcji, a przy próbie edycji starszych aukcji przez wapro aukcje występuje komunikat jak wyżej "prawdopodobnie aukcja zawiera znaki specjalne" 

Może jakieś znaki ukryte? 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Trochę dziwne mają te opisy błędów, jeżeli oferta już jest na Allegro, to musi być w porządku (za wyjątkiem naszej kochanej produktyzacji 🙂 ), ja tam nic takiego nie widzę. Coś z ich oprogramowaniem chyba jest nie tak. Zakładam, że to musi być coś nie halo z połączonym produktem lub brakiem możliwości połączenia.

Ja bym skontaktował się z ich supportem, niech to dokładnie sprawdzą, bo to raczej nie kwestia opisu.

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

@Technoana @wawatech_pl serio z tego korzystacie? weźcie to zmieńcie na coś porządniejszego. W cenie tego Wapro macie nawet duży pakiet BL 

oznacz moderatorów