anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z Inpost brak odbioru paczek

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

Po raz kolejny Inpost nie odebrał paczek. Zamówiony został odbiór zgodnie z regulaminem Inpost, ale kuriera brak po odbiór paczek. allegro po raz kolejny nic z tym nie zrobi i zaniży oceny z jakości. Czas najwyższy chyba zakończyć współpracę z tak niedbałym przewoźnikiem jak i stronnicze allegro! 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

InPost
Ekspert InPost

@sklepRTVSAT 

Prosimy o kontakt na pomoc@inpost.pl z dokładnym opisem sytuacji oraz podaniem:
-  numeru zlecenia na podjazd kuriera, 
- przykładowego numeru paczki, która miała zostać odebrana, 
- pełnego adresu odbioru, 
- danych do kontaktu. 

Zweryfikujemy sytuację i zainterweniujemy w oddziale. 

oznacz moderatorów

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

 Sprawa została do was wysłana, i oczekuję zajęcia się sprawą i jej wyjaśnieniu.

oznacz moderatorów

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

A allegro już zaciera ręce aby zaniżyć statystyki, i nawet nie raczy moderator wyjaśnić sprawy. Olewanie sprzedawcy na porządku dziennym zarówno przez przewoźnika Inpost jak i allegro. 

oznacz moderatorów

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

allegro z dniem dzisiejszym z radością zaniżyło po raz kolejny bezpodstawnie statystyki, i nawet nie raczą udzielić odpowiedzi. Jesteście dla mnie w tym momencie portalem dbającym tylko i wyłącznie o własne interesy i swoje wysokie prowizje, pomoc dla sprzedawcy nie istnieje z waszej strony. Tak właśnie wygląda współpraca z tym pseudo allegro. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@InPost to się dzieje i należy się tym zająć , a nie sugerować reklamacje . Od tygodnia wożę paczki do POP choć mi niezbyt po drodze . Przy obecnych cenach paliw musicie się na poważnie zająć logistyką , paczkomat mam w odległości 30m , ale jest często przepełniony , kurierzy podjeżdżają wielokrotnie , jak mi się uda i kurier jest chętny zabierze przesyłki , ale nie zawsze ma ochotę i trzeba gonić na oddział . Kontaktu z kurierem podejmujący zlecenie odbioru praktycznie nie ma , bardzo często się zmieniają , a dodzwonienie się do oddziału w celu uzyskania kontaktu z kurierwem graniczy z cudem . Uważam ,że w potwierdzeniu podjęcia zlecenia odbioru jakie otrzymujemy na maila powinien być numer telefonu do kuriera .

Było dobrze nawet powiem bardzo dobrze przez jakiś czas , ale obecnie odbiory to totalna KICHA .

pozdrawiam

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@mdrogeria 

Dzień dobry,

w celu dokładnej weryfikacji zgłoszenia prosimy o wiadomość prywatną na pomoc@inpost.pl 
W zgłoszeniu proszę podać:

- numery zlecenia na podjazd kuriera, 
- przykładowe numery paczek, które miały zostać odebrane, 
- pełny adresu odbioru, 
- dane do kontaktu (telefon i adres mailowy).

Po otrzymaniu kompletnych informacji, zajmiemy się weryfikacją sprawy.

Dodatkowo informuję, że sugestia dotycząca umieszczenia numeru telefonu do kuriera, widoczna w powiadomieniu mailowym o przyjęciu zlecenia odbioru, zostanie skierowana do odpowiedniego działu. 

W imieniu firmy InPost przepraszam za wszelkie niedogodności. 

oznacz moderatorów

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

@InPost wysłałem wam zgłoszenie, i nadal nie raczyliście na nie odpowiedzieć. 

oznacz moderatorów