anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z kupujacym po długim czasie

marcin8416
#2 Obserwator#

Witam mam problem z kupującym  otwarta dyskusja zamknąłem około 2 lata  firmę z powodu wyjazdu  zagranice i nie miałem czasu żeby zrobić dyskusji na allegro   ale wszytko  było  załatane przez telefon ze muszę odmówić wysłania towaru  z powodu zamknięcia działalności i mojego wyjazdu i jak to logice pieniądze  zostały zwrócone lecz jeden klient nie zrozumiał tego bo jemu towar się należny i otworzył dyskusje     a ja praktycznie po 2 latach  zobaczyłem ze taki temat jest i  tera  co i jak mam zrobić żeby zakończyć sprawę

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli oddałeś pieniądze, to nic nie rób. Klient może zakończyć Dyskusję, Ty nie możesz. Może nawet sądownie domagać się wydania rzeczy, bo od umowy nie odstąpił, ale do sądu raczej nie dojdzie.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@marcin8416 skoro zwróciłeś mu pieniądze (i pewnie masz na to dowód) to nic Ci nie zrobi. Napisz przy okazji, że już od 2 lat nie masz firmy i temat już dawno jest dla Ciebie nieaktualny. Proste.

Swoją drogą, jakim cudem po 2 latach klient zakłada dyskusję???????

Załącz w dyskusji potwierdzenie zwrotu kasy i poproś pracownika o jej zamknięcie.

oznacz moderatorów

marcin8416
#2 Obserwator#

właśnie  powiem ci ze mam dylemat tym  bo nie mam dostępu do  konta firmowego

oznacz moderatorów

marcin8416
#2 Obserwator#

zapomniałem ściągnąć  wystawione przedmioty  a kupił dzień po zamknięciu firmy wiec moja winna  wiec wiesz sam szybko za słuchawkę i dzwonienie po ludziach i odkręcanie tematu i zwroty  kasy bo praktycznie już wyjazd  

oznacz moderatorów