anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z nadaniem na paczkomat Inpost, przez Furgonetke

MAMY ROZWIĄZANIE!
przyszlosc3000
#7 Wielbiciel#

Przez nie uwagę zostało połączone konto Allegro z kontem Furgonetka. Problem teraz polega na tym,że nie mona wydrukować etykiety na Paczkomat. Jak mozna to teraz cofnąć?

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
przyszlosc3000
#7 Wielbiciel#

Nie całkiem udało się rozwiązać problem. Ta aplikacja z Furgonetką jest jak wirus, chciałem ponownie wydrukować etykiete na Inpost i nawet mnie nie dopuszcza do Inpostu. Bez usunięcie tej aplikacji przez Allegro, nie będzie można korzystać ze strony Inpostu. Przesyłki są opłacone, a pokazuje sume do zapłaty. Dziwne jest to, że w ogóle nie miałem wcześniej konata na Furgonetka.pl, a powiązało się z kontem Allegro. Nie powinno być w ogóle dopuszczone do konta Allegro. Naprawdę , jest to teraz duży problem jak się tego pozbyć

oznacz moderatorów
TOPe-commerce
#13 Ambasador#

@la_nika nie ma problemu zawsze pomogę, tylko co z tego skoro było tu kilku dobrych ekspertów ba lepszych ode mnie jednakże poprzez olewcze traktowanie przez allegro a wręcz próby ich uciszenia po prostu już tu nie wchodzą, ja osobiście mam tu założone już bodajże 8 albo 9 konto bo na pozostałych próba walczenia z wiatrakami (niektórymi osobami z moderacji a może też i cichymi duchami z góry) zakończyła się w jeden sposób (zapewne wiesz jaki). Są tu osoby życzliwe takie jak np. Ty @la_nika  czy @_HolaOla_  a są tacy którzy walą tylko ctrl+c ctrl+v i na tym się kończy ich odp. w ostateczności dadzą wyciszenie albo bana (nie mówię tu o całej reszcie bo nie ze wszystkimi miałem kontakt ale na innych kontach miałem dość ostre spiny z niektórymi).

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@przyszlosc3000 wygląda na to, że próbowałeś wszystkiego, jeżeli usuwałeś połączenie zarówno po stronie Allegro, jak i Furgonetki oraz czyściłeś przeglądarkę. Możesz jeszcze próbować skontaktować się z Furgonetką. Ich biuro działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, możesz połączyć się z nimi telefonicznie lub przez formularz dostępny na stronie. Mam nadzieję, że uda Ci się rozwiązać ten problem.

@TOPe-commerce, cieszę się, że mogę liczyć na Twoją pomoc 🙂 Nieporozumienia i konflikty się zdarzają, to naturalne. Niemniej dziękuję, że zawsze do nas wracasz 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
przyszlosc3000
#7 Wielbiciel#

taką odpowiedz od Nich otrzymałem...

dziękuję za informacje. Wyjaśniam, że nie posiadamy w serwisie konta na adres: @. Sugeruję zatem kontakt po zalogowaniu się do konta, którego dotyczy sprawa i doprecyzowanie wiadomości.

To fakt, nie mogą mieć mojego konta, bo nigdy tam nie założyłem konta. Wszedłem na ich stronę przypadkiem. Była opcja, połącz z Allegro. A tu bum, weszli na moje konto Allegro. Myślałem ,że Allegro to zablokuje, potwierdzając to hasłem . Które ma podwójne zabezpieczenie.  Dlatego byłem pewny, że Allegro nie dopuści do tej operacji, nie potwierdzając to hasłem. No cóż, pomylić się można. Nie myli się ten, co nic nie robi 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@przyszlosc3000 Oczywiście masz rację, a kto wiele umie, wiele się myli :). Podejrzewam, że byłeś już zalogowany na koncie Allegro i dlatego nie było wymagane wpisanie hasła. Czy teraz sprawa jest wyjaśniona i wszystko działa zgodnie z Twoimi oczekiwaniami?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów