anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z odbiorem osobistym.

ekorex_pl
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry , proszę o pomoc. Mimo zaznaczenia opcji '' odbioru osobistego'' w formach dostawy,    klient kupując dany przedmiot niestety nie ma dostępnej tej opcji , nie wyświetla mu się ona gdy chce wybrać formę dostawy. 

Dlaczego tak jest ? 

Pozdrawiam. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ekorex_pl, czy w zakładce Punkty odbioru dodałaś swoje punkty, uzupełniłaś adresy, godziny otwarcia, numer telefonu oraz adres mejlowy? Upewnij się też, czy w zakładce Moje oferty uwzględniłaś metodę dostawy Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy. Jeżeli korzystasz z Cenników dostaw, możesz po prostu dodać do nich tę metodę dostawy.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ekorex_pl
#9 Pomysłodawca#

W zakładce punkty odbioru jest dodany adres firmy telefon adres email godziny otwarcia , sprawdziłam wszystkie cenniki dostaw z których korzystam  - wszystkie mają zaznaczoną opcję odbioru osobistego.  

I klikając na daną ofertę aby sprawdzić możliwości dostawy w poziomu klienta opcja odbioru osobistego jest możliwa , jednak gdy klient składa zamówienie takiej opcji już nie ma.  

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ekorex_pl, rozumiem, sprawdzę to - mogę Cię jeszcze poprosić o wskazanie, w której ofercie tak się dzieje? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ekorex_pl
#9 Pomysłodawca#

Dzisiejszy przykład -  link do aukcji

 https://allegro.pl/oferta/kolko-rolka-brazylia-gtv-z-hamulcem-przez-sred-35-9563738171?snapshot=MjAy...

 

Nie wiem czy jest to błąd po mojej stronie czy klient źle coś klika... 

oznacz moderatorów

ekorex_pl
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry , czy coś już wiadomo ? Pozdrawiam. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ekorex_pl, dziękuję za Twoją cierpliwość, nie potwierdziliśmy błędu technicznego.

photo_2021-12-15 08.59.55.jpeg

Być może klientka zapisała na koncie Allegro adres, który jest odległy od Twojego punktu odbioru. Niech spróbuje użyć minusa, aby oddalić mapkę. Powinna wtedy zobaczyć Twój punkt. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów