anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z opłaceniem rachunku allegro

szymon_w918
#7 Wielbiciel#
  • Witam, mam taki problem bo uzbierało mi się ponad 73 złote na rachunku za wystawienie ofert, ceny minimalne w licytacjach itd. Muszę zapłacić do końca miesiąca, bo inaczej powiadomią windykację. No i co, wszedłem w aplikację allegro, w zakładce rozliczenia z allegro kliknąłem zapłać, wybrałem płatność blikiem i co? Przez chwilę było jakieś przetwarzanie płatności, potem wyskoczyło że trwa to dłużej niż zwykle i sprawdź swój rachunek później, coś w tym stylu. Teraz jak wchodzę w rachunek to nie ma w ogóle śladu po mojej próbie płatności - żadnej informacji o tym przetwarzaniu. Co ja mam teraz zrobić? Napisałem do allegro ale wątpię że dostanę odpowiedź, a muszę przecież jakoś to zapłacić...
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@szymon_w918 czy próbowałeś zapłacić tylko raz? Możliwe, że operator miał problemy z przetworzeniem tego zlecenia. Wejdź proszę w zakładkę  Rozliczenia z Allegro i spróbuj ponownie. Możesz opłacić rachunek szybkim przelewem, przelewem tradycyjnym lub kartą płatniczą albo BLIKiem w aplikacji tak jak próbowałeś. Nie odnotowalismy tej wpłaty, więc nie została pobrana z Twojego konta. Z pewnością otrzymasz też odpowiedź na Twoje zgłoszenie przez formularz, proszę Cię tylko o trochę cierpliwości 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

szymon_w918 ponów płatność , spróbuj innej formy , blik często zawodzi 

oznacz moderatorów