anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z pobraniem etykiety inPost na Allegro

klifordd
#9 Pomysłodawca#

Witam, po utworzeniu etykiety inPost na Allegro nie mogę jej pobrać. Cały czas wyskakuje mi komunikat "niepowodzenie - błąd pobierania", jeszcze nigdy nie miałam takiej sytuacji. Od razu powiem, że z internetem wszystko jest ok, utworzyć etykietę też udało się bez problemów, ale nie da się jej pobrać, czy to znowu jakaś awaria w inPost? Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

@klifordd a próbowałeś z inną przeglądarką? Może wystarczy na obecnej wyczyścić pamięć i ciasteczka (niektórzy tak radzą i pomaga). 

Etykietę utworzyłeś i opłaciłeś. Tylko nie możesz pobrać jako PDF? Używasz Menadżera przesyłek

oznacz moderatorów

klifordd
#9 Pomysłodawca#

Dzięki, też myslałam o innej przeglądarce, ale spróbowałam z innego komputera i poszło, chyba mój stary laptop juz mówi dość, ale dzięki za pomoc 🙂

oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

Od wczoraj mam podobne problemy (korzystam z opery). Jesli przy pobieraniu etykiet wyskakuje wiecej niz jedna opcja etykiet (inpost, inpost smart, minikurier) - to pobrac moge tylko jedna z nich - pozostale robia sie niekatywne; dopiero jak przeskocze na inna przegladarke to dziala normalnie

ewidentnie maja jakis blad, ale jego wystepowanie musi byc mocno niszowe, skoro nadal on wystepuje

oznacz moderatorów