anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z przejściem pomiędzy kontem allegro lokalnie a kontem zwykłym.

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Dzisiaj przez przypadek przeszedłem w telefonie z konta zwykłego na konto allegro lokalnie. Teraz nie umiem wrócić z z powrotem. Proszę o podpowiedź jak to zrobić. Próbowałem sposobu , że wystawiam nową aukcję korzystając z opcji " wystaw przez dotychczasowy formularz " ale wtedy system żądał ode mnie " weryfikacji konta " Wcześniej czyli jeszcze dziś rano nie było z wystawianiem z telefon żadnych problemów. Dodam , że na komputerze wszystko działa jak do tej pory , system nie prosi o żadną weryfikację. Wszystko się bardzo pogmatwało do tego stopnia , że w pewnym momencie wyskoczył mi komunikat - " a co Ty tu robisz? to nie u Ciebie " Może ktoś miał podobną sytuację i będzie potrafił mi pomóc:(

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@tylkouniego a  masz aplikację ? bo są dwie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na telefonie wchodzisz przez aplikację, przeglądarkę ?

oznacz moderatorów

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Wchodzę przez przeglądarkę.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

To nie możesz wpisać w pasku adresu allegro.pl

oznacz moderatorów

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

No mogę ale to nic nie zmienia. Wchodzę w to allegro lokalnie potem nawet w sprzedaż allegro ( czyli chyba konto zwykłe ) a tam mi pokazuje , że nie ma żadnych ofert sprzedaży....walczę z tym czymś od kilku godzin i nic nie mogę zdziałać:(

oznacz moderatorów

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Dzisiaj przez przypadek przeszedłem w telefonie z konta zwykłego na konto allegro lokalnie. Teraz nie umiem wrócić z z powrotem. Proszę o podpowiedź jak to zrobić. Próbowałem sposobu , że wystawiam nową aukcję korzystając z opcji " wystaw przez dotychczasowy formularz " ale wtedy system żądał ode mnie " weryfikacji konta " Wcześniej czyli jeszcze dziś rano nie było z wystawianiem z telefon żadnych problemów. Dodam , że na komputerze wszystko działa jak do tej pory , system nie prosi o żadną weryfikację. Wszystko się bardzo pogmatwało do tego stopnia , że w pewnym momencie wyskoczył mi komunikat - " a co Ty tu robisz? to nie u Ciebie " Może ktoś miał podobną sytuację i będzie potrafił mi pomóc:(

 

Znów przez przypadek kliknąłem , że problem rozwiązany więc wystawiam pytanie powtórnie.

 

Przy okazji jeszcze raz uściślę pytanie - jak mam wrócić z allegro lokalnie na konto zwykłe.

 
oznacz moderatorów

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Dzisiaj przez przypadek przeszedłem w telefonie z konta zwykłego na konto allegro lokalnie. Teraz nie umiem wrócić z z powrotem. Proszę o podpowiedź jak to zrobić. Próbowałem sposobu , że wystawiam nową aukcję korzystając z opcji " wystaw przez dotychczasowy formularz " ale wtedy system żądał ode mnie " weryfikacji konta " Wcześniej czyli jeszcze dziś rano nie było z wystawianiem z telefon żadnych problemów. Dodam , że na komputerze wszystko działa jak do tej pory , system nie prosi o żadną weryfikację. Wszystko się bardzo pogmatwało do tego stopnia , że w pewnym momencie wyskoczył mi komunikat - " a co Ty tu robisz? to nie u Ciebie " Może ktoś miał podobną sytuację i będzie potrafił mi pomóc:( Dodam , że w allegro wchodzę zawsze przez przeglądarkę. Jak wszedłem przez aplikację było to samo. Ktoś napisał , że aplikacje są dwie to proszę o podanie linku do tej " do konta zwykłego"

Poprzedni mój post przez przypadek oznaczyłem jako " rozwiązany problem " więc puszczam jeszcze raz bo nie wiem czy jest widoczny.

 
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ja mam na górze: Zakupy -Lokalne -Konto i klikam i przechodzę automatycznie ale na androidzie!

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@tylkouniego może na telefonie masz już założone/zalogowany jako nowy login/użytkownik 

oznacz moderatorów

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Nie rozumiem:(

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tylkouniego spróbuj proszę wyczyścić pamięć podręczna przeglądarki z której korzystasz na telefonie, to powinno pomóc 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów