anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z wystawianiem ofert

antala_spzoo
#7 Wielbiciel#

Cokolwiek bym nie zrobił wisi kilkanaście jako szkice np: 10000117969, jak próbuje wystawić te szkice to dostaję błąd bez szczegółow:

 

image.png

 i nie da się wystawić nowych przy próbach nie wybiera kategorii a jak już się uda to i tak nie jest w stanie zapisać szkicu mimo to pojawia się on do wystawienia:

 

image.png

oznacz moderatorów
116 ODPOWIEDZI 116

7YP6K
#12 Orędownik#

@sezamikantyk A co wam nie działa? U mnie wszystko pomyka jak należy. 

oznacz moderatorów

toska0803
#7 Wielbiciel#

Ja nie mogę wygenerować etykiety do paczkomatu , mieli mieli i nie chce wygenerować 

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@toska0803 Może coś z InPost?

oznacz moderatorów

TipTopCrafts
#9 Pomysłodawca#

Wystawione aukcje - mail potwierdzający przyszedł, aukcje są widoczne na Allegro dla Kupujących ale w moich ofertach niestety są niewidoczne 😮

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@TipTopCrafts Tu faktycznie jest coś namieszane, myślę że z nową numeracją aukcji. Nowe oferty przy sortowaniu jako najnowsze masz na samym końcu 😁😂

oznacz moderatorów

TipTopCrafts
#9 Pomysłodawca#

Ooooo na to nie wpadłem, dziękuję za info  🍻

oznacz moderatorów

interszafa
#10 Popularyzator#

Są widoczne :] , ale musisz wejść na KONIEC LISTY. Część nowych jest na początku, a cześć jest widoczna na końcu listy ( na ostatniej stronie ) Coś jak problem z 2000 roku :[] zwany milenijną pluskwą

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@interszafa Tyle że w tym 2000 roku w sumie nic się nie stało - pokrzyczeli, postraszyli i rozeszło się po kościach.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

daily-torebki
#11 Animator#

też tak myślałam bo nie miałam ich na początku listy ale sprawdź w wyszukaniu po numerze aukcji one są normalnie tylko nie wiadomo czemu nie wyświetlają się w moje oferty

 

oznacz moderatorów

interszafa
#10 Popularyzator#

nowe aukcje wyświetlają się na początku listy, chyba ze ich numer jest ponad 100000000, to wtedy wyświetlają się na końcu listy. jak masz kilkaset aukcji, to cześć nowych masz na pierwszej stronie, a cześć nowych aukcji na 17 stronie .

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

W sumie wypadało by to zgłosić. @msniezek 

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Dzięki @7YP6K - wiemy o problemie z sortowaniem ofert, wkrótce powinien zostać naprawiony. Przepraszam Was w imieniu Allegro.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

kino5.1
#8 Zapaleniec#

Dalej nic, ale może to też jest wina MENAGERA SPRZEDAŻY. Na moim głównym koncie z MS dalej jest KICHA, ale na koncie powiązanym z MS wszystko działa jak należy

oznacz moderatorów

TipTopCrafts
#9 Pomysłodawca#

Już wszystko działało, a teraz mam problem z wznawianiem aukcji oraz z uzupełnieniem sztuk. Komunikat: "coś poszło nie tak...." itd. No i grupowa zmiana ilości też niemożliwa 😞 Czy macie podobne problemy ?

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@TipTopCrafts My mamy, bo Allegro ma 😞

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kino5.1
#8 Zapaleniec#

Można powiedzieć, że serialu pod tytułem AWARIA SYSTEMU ciąg dalszy.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kino5.1 po co kolejne wątki wystarczy w wcześniejszych odpisać 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów