anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z zamawainiem podjazdu DPD

MAMY ROZWIĄZANIE!
danmar09
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry .Pytanie -  ile potrwa jeszcze problem z zamawianiem podjazdu kuriera Dpd ? przy próbie zamówienia wyskakuje  

Błąd przetwarzania

Nie można zamówić podjazdu dla wybranej paczki: Odbiór w godzinach 12:00 - 16:00 jest niedostępny.

 dodam iz nie ma znaczenia jaki termin sie wybierze .

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29
piti_piti
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, u mnie dziś ten sam problem. Przy próbie zamówienia podjazdu wyświetla się komunikat: Błąd przetwarzania. Nie można pobrać szczegółów paczki. Czasem zdarza się, że przepuści do wyboru terminu  ale nie mam możliwości wyboru. Proszę o interwencję.all.pngall1.png

oznacz moderatorów
Eurosportfitness
#7 Wielbiciel#

Dlaczego nie mogę zamówić podjazdu kuriera???

Zrzut ekranu 2022-11-15 101307.jpg

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@_karclean_ @WedkarstwoMoni @KidsManiaMJA @Eurosportfitness @danmar09 wciąż pracujemy nad rozwiązaniem problemu, w tym czasie spróbujcie zamówić podjazd kuriera z zakładki Zamówione przesyłki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
abreo_pl
#7 Wielbiciel#

Pytanie jak powyżej. Od wczoraj nie jestem w stanie zamówić podjazdu kuriera. Wczoraj po godzinie 12 była możliwość zamówienia podjazdu na następny dzień, przed 12 nie było w ogóle możliwości zamówienia podjazdu. Dziś to samo..

Przykładowy nr zamówienia e08e140-64b4-11ed-a480-5fc53746b566

Screenshot 2022-11-15 at 09-37-31 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.png

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@abreo_pl dziękuję za Twoje zgłoszenie, pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Spróbuj proszę zamówić podjazd kuriera z zakładki Zamówione przesyłki

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
bumper3
#9 Pomysłodawca#

jak w tytule, zamawiam paczkę allegro kurier dpd i nie mogę zamówić podjazdu kuriera na adres (nigdy nie bylo z tym problemu) nie mogę też zaznaczyć, że paczkę dostarczę osobiście (szary przycisk)

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
bumper3
#9 Pomysłodawca#

ok, wskoczyło, paczka nadana, temat do kosza

oznacz moderatorów
WedkarstwoMoni
#8 Zapaleniec#

Witam. Po jakim czasie udało się zamówić ten podjazd? U mnie od wczoraj ten sam problem  i już nerwy mi puszczają

oznacz moderatorów
bumper3
#9 Pomysłodawca#

kilka razy próbowałem i w końcu zaskoczyło ale mimo to kurier dpd nie dostał zlecenia na podjazd, całe szczęście zamówiłem też podjazd przez inna firmę zewnętrzną na inne paczki bo inaczej bym się nie dowiedział. Paczka ostatecznie dostała dzień opóźnienia co pisze się w statystyki ale nie mam już sił pisać następnego tematu o unieważnienie tych statystyk.

oznacz moderatorów
pixelretroshop
#1 Nowicjusz#

Mam tak samo więc nie wrzucałbym tematu do kosza

oznacz moderatorów