anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze sposobem rozliczania dostawy!!!

cd-music
#9 Pomysłodawca#

Witam, od kilku dni mam problem z transakcjami które mają w zamówieniu kilka sztuk towaru z różnych aukcji i klient opłacił zakup w allegro w całości i wybrał jako sposób dostawy "allegro przesyłka polecona" W EN taka transakcja z kilkoma przedmiotami nie jest widoczna jako jedna tylko jest rozbita na tyle sztuk ile klient miał w zamówieniu i trzeba ją ręcznie połączyć. Po złączeniu w całość i wygenerowaniu listu jest pomarańczowa ikona allegro czyli powinna być rozliczona w allegro, natomiast w rozliczeniach z allegro nie ma informacji o kosztach przesyłki dla transakcji . Pytanie brzmi kto rozliczy koszty transportu: EN czy allegro ? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

allegro obciąży Twój rachunek 

oznacz moderatorów

cd-music
#9 Pomysłodawca#

Ciekawe bo puki co to nie ma śladu w allegro jeśli chodzi o rozliczenie kosztu transportu, pojedyncze transakcje są widoczne w obciążeniach odrazu po nadaniu na poczcie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Jeśli w nazwie przesylki jest przedrostek allegro rozliczy allegro , jeśli nie ma rozliczy poczta . Może są to przesylki smart wówczas nie płacisz

oznacz moderatorów

cd-music
#9 Pomysłodawca#

Nie były to smarty ponieważ otrzymałem pieniądze na przesyłkę, chyba muszę zaczekać na fakturę z poczty i wtedy to zweryfikować. 

oznacz moderatorów