anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problemy z kupującymi

WALDEMARWW
#7 Wielbiciel#

Miałem ostatnio kilka przypadków zakupów towaru na moich aukcjach przez niesolidnych kupujacych ,czy nie można tego problemu jakos rozwiązać ,stworzyć oficjalną czarną liste niesolidnych klientow ażeby każdy miał wgląd,do takiej listy

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Nie ma i nie będzie oficjalnej czarnej listy dostępnej dla wszystkich. Już ta indywidualna, którą mają sprzedawcy budzi sporo wątpliwości. Często jest nadużywana.

oznacz moderatorów

WALDEMARWW
#7 Wielbiciel#

Wiem że nie ma ale powinna być ,skoro sa czarne listy w bankach dlaczego tu nie może być ,nikt nie ujawniał by na takiej liscie danych tylko nick z allegro

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Oczywiście, że powinna być taka lista, wyobraź sobie beztroskich klientów wypełniających wózki do pełna, po czym podchodzą do kasy pozostawiają wózek, nie płacąc za niego. Następnym razem nie wejdą do sklepu, a nawet i zliścia dostaną.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

@WALDEMARWW Kupujący przeginają, niektórzy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@WALDEMARWW Opisz te problemy, CL jest.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

CL ostatnie narzędzie obrony sprzedawców przed nieuczciwymi klientami ,słabe ale jest i tylko niektórym przeszkadza . 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@WALDEMARWW, mogę Cię prosić o więcej informacji dotyczących niesolidności, o której wspomniałeś? Na pewno nie może być mowy o ogólnodostępnej czarnej liście, chociażby przez wzgląd na Regulamin (oceny i odpowiedzi nie mogą zawierać danych kontaktowych lub loginów Użytkowników).

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

WALDEMARWW
#7 Wielbiciel#

skoro nie może byc takiej listy ogolnodostepnej to po co drożyc ten temat .

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

WALDEMARWW ogólna czarna lista jest nie możliwa choćby przez wzgląd na to że każdy może kupić bez zakładania konta allegro. Jełśi jakiś klient bedzie zlosliwy i tak dokona zakupów. Poza tym takich nieciekawych/ złośliwych klientów jest według mnie mniej niz 1%   a 99% to naprawde uczciwi kupujący z którymi nawet jeśłi jest jakiś problem spokojnire można go rozwiązać. Zresztą podobnie jest ze sprzedawcami niewielki odstetek nieuczciwych firm psuje wizerunek znacznej wiekszości uczciwych sprzedawców.

Jestem na allegro zarówno jao sprzedawca jak i jako klient i naprawde niezmiernie rzadko trafia sie zarówno niciekawy /złośliwy klient jak i nierzetelny cwaniak zamiast sprzedawcy.

natomiast obydwa gatunki czasem sie zdarzają niestety

oznacz moderatorów