anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z punktami Żabka

MAMY ROZWIĄZANIE!
koltat
#11 Animator#

Czy drogie Allegro wie o problemach z dostarczaniem przesyłek do Żabki?

Zwykle klienci reagują dopiero w momencie decyzji o zwrocie przesyłki, często takiej która nawet w tej Żabce nie była, a przetrzymywano ją gdzieś w placówce Poczty. Kto decyduje o tym czy przyjąć przesyłkę do Żabki - pracownica jakaś?, szef?, a może kurier z Poczty?

To już kolejne zamówienie, które miało zostać dostarczone do punku Żabka, a nawet tam nie dotarło. Nie chodzi tu a jakieś wielkie paczki, ale drobnice wysyłaną w kopercie formatu D14, więc usprawiedliwianie się małą powierzchnią sklepu, nie ma racji bytu.

Pytam tutaj, bo to przecież dostawa firmowana przez Allegro. Czy można liczyć na jakaś poprawę w ej kwestii, z żadnym innym punktem odbioru - problemu moi klienci nie mają, ewentualnie jak wyłączyć te Żabki z opcji wyboru.

-None-
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
pinsplash
#21 Demiurg#

@koltatMiałem tak przed Świętami. Żabki to małe punkty i jak mają mało miejsca odmawiają przyjęcia i wtedy czeka ona w najbliższej poczcie ( nie wiem kto sprawdza czy to miejsce rzeczywiście jest czy nie ). Nie wiem też kto fizycznie odmawia ale wydaje mi się że pracownik....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
koltat
#11 Animator#

Taką też otrzymałem odpowiedź od Allegro - decydentem jest pracownik. Najgorsze jest to, że klient domaga się kolejnej wysyłki za którą muszę zapłacić, (oczywiście w dlaszej perspektywie po czasochłonnym procesie składania reklamacji, być może te koszty mi zwrócą, bądź nie), ale jeśli sprzedaję produkty o wartości kilku złotych to praca nie warta zapłaty. W ciągu roku jeśli miałem jakiekolwiek problemy z przesyłkami to tylko te, kierowane do punku Żabka. Już usunąłem z oferty dostawcę Allegro Poczta Punkty.... 

-None-
oznacz moderatorów
MM_29__9
#7 Wielbiciel#

Dopiszę moją relację z pkt kupującego. To nie wina Żabki. Otóż, moja mała paczka nie dotarła do Żabki. Infolinia PP twierdzi, że Żabki odmawiają przyjęcia, jeśli paczka jest uszkodzona, za duża, mają za dużo. No to poszłam do tej Żabki i szef powiedział, że nie odmówił przyjęcia żadnej paczki w ciągu ostatniej doby, to moja "codzienna" Żabka i wierzę mu. Sprzedający z Allegro prosi, żebym odebrała na tej poczcie, bo poniesie koszty, ale nawet nie wiem, czy mi wydadzą, a poza tym to niewykonanie usługi przez pocztę i dlaczego mam sterczeć w kolejce. Żeby było ciekawiej na e-monitoringu poczty widać, że paczka dotarła do urzędu o 14.45, a o 15.30 wysłali sms, że awizowana, czyli nawet nie próbowali dostarczyć do Żabki. Nie wierzcie w te tłumaczenia, to poczcie nie chce się wozić przesyłek, a reklamacji nie uwzględniają, mimo że sami zawalają sprawę. Chciałabym żeby Allegro zostawiło Żabki, ale bez tej beznadziejnej PP.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@koltat poproś o podstawę regulaminu który zezwala na takie przekierowanie 😞 Allegro powinno interweniować w poczcie, przerabiałem to z moim opiekunem, że nie powinno to mieć miejsca że paczka adresowana do odbioru w żabce trafia na pocztę 3 km dalej 😞 Sprawa została przekazana dalej ale widzę że nie wiele z tego robią.

Tak kupujący ma racje należy mu się kolejna wysyłka a Ty reklamuj czym więcej będziemy zgłaszać to może to zmienią, wedle mnie ta paczka powinna trafić kolejny raz do żabki jak się zrobi miejsce ( tak samo jak z paczkomatami )

________
Κώστας
oznacz moderatorów
emcefalooo
#2 Obserwator#

W pełni się zgadzam,

Odbiór z Żabek i nadawanie tam to jakieś nieporozumienie.

Punkt pocztowy powinien te paczki obsługiwać, a Żabki, które nie przyjmują paczek powinny być zamknięte w niedziele i tyle!

Problemy z nieprzyjmowaniem paczek przez Żabki powinien być odnotowywany przez pracowników Poczty Polskiej i do Żabek nieprzyjmujących paczek powinny być przesyłane upomnienia. Głównym beneficjentem tego, że paczki mogą być nadawane do sklepów Żabka są te sklepy, a dostaje się bardzo niedocenianym i źle opłacanym pracownikom Poczty Polskiej.

 

Moja perespektywa oddaje mam nadzieje dobrze punkt widzenia Sprzedającego i Kupującego bo dokonuje transakcji regularnie jako jeden i drugi. Byłbym wdzieczny za potraktowanie tematu serio, bo to wpływa pośrednio na postrzeganie również Allegro.

 

oznacz moderatorów
Client:102870613
#7 Wielbiciel#

A takim prawem ze jezeli zabka ma 30m to moze miec na stanie 25 paczek i w dupie z twoja paczka kopertowa nikt nie bedzie sie potykal i zapierniczal bo sobie zamowiles i tak chesz beda odsylane i tyle nie pasuje masz wiele innych wyborow i zostal ludzi w spokoju buraku

oznacz moderatorów