anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problemy z Sales Center

accadia
#13 Ambasador#

Po raz kolejny udowadniacie, ze robicie nowosci, ktore maja ulatwic prace, a tylko ja utrudniaja!!!

1. wiadomosci i powiadomienia - PRZECIEZ TO PODSTAWA - dlaczego w SC nie ma powiadomien/informacji o wiadomosciach i powiadomieniach? teraz trzeba miec caly czas otwarte dodatkowe okno w przegladarce, zeby nie przegapic wiadomosci klienta, na ktora najlepiiej dla Waszych algorytmow odpisac jeszcze zanim sie ja dostalo

2. WIELOWARIANTOWOSC

- wchodzac w wielowariatnowosc bezposrednio na Allegro odsyla do SC.. po wybraniu PRZEJDZ DO SC pokazuje sie glowne okno... po wybraniu w SC ASORTYMENT - OFERTY WIELOWARIANTOWE znowu pokazuje sie opcja i kaze przejsc do MOJE ALLEGRO

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

sklep_solpio
#12 Orędownik#

Niestety, ktoś tam z allegro nie wiem czy jest wgl świadomy co robi z tym portalem teraz jest tak mało czytelny.

oznacz moderatorów

accadia
#13 Ambasador#

Kolejny kwiatek - z calym szacunkiem, ale czy kogos tam juz calkowicie DOLILO POPIER?

W naszej ofercie mamy m.in. zamienniki perfum - kazdy taki zamiennik ma swoj indywidualny numer producenta oraz indywidualny kod kreskowy. Od jakiegos czasu Wasze algorytmy lacza dwa rozne rodzaje perfum tworzac z nich jeden produkt, gdzie potem w opcji POROWNAJ OFERTY pojawia sie nagle kilka-kilkanascie roznych zapachow.

W opcji aktualizacji ofert NIE MA MOZLIOWOSCI ZGLOSZENIA BLEDU, PONIEWAZ WYSKAKUJE INFO, ZE TAKA STRONA NIE ISTNIEJE (zapewne bubel po zmuszeniu sprzedawcow do Sales Center).

 

JA SIE PYTAM - PO JAKIEG WAFLA UTRUDNIACIE I **piiip**OLICIE WSZYSTKO JESZCZE BARDZIEJ?

oznacz moderatorów