anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z wystawianiem ofert z pliku csv

i_Truck
#7 Wielbiciel#

Witam, jakiś czas temu poruszałem problem z dodawaniem aukcji za pomocą pliku csv, początkowo błąd dotyczył braku automatycznego dodawania zdjęć do ofert. Na ten moment podczas próby dodania pliku csv otrzymuję informację "Nie udało się przesłać pliku. Prawdopodobnie wystąpiły problemy techniczne. Spróbuj ponownie później". Czy ktoś z Was użytkowników również ma takowe problemy? Pliki raz się dodają bez zdjęć, raz uda się je załadować poprawnie, po czym przy innej próbie ich dodania otrzymuję komunikat jak wyżej. Może ktoś z moderatorów jest w stanie mi powiedzieć w jaki sposób mam z Wami współpracować i jak długo takie problemy mogą jeszcze występować?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

KoliberGdansk
#7 Wielbiciel#

Mam od wczoraj ten sam problem, Allegro po kilkunastu godzinach jako rozwiązanie problemu zaproponowało mi czyszczenie ciasteczek i zmianę przeglądarki (!!!). Ostatecznie przekierowali info do Działu Technicznego ("przekażemy panu odpowiedź jakiej udzielą") więc pewnie będziemy się teraz pewnie bawić w głuchy telefon. Podejrzewam, że może chodzić o nowe parametry obowiązkowe w kolejnych kategoriach. Tylko jeśli mam sam uzupełniać coraz więcej danych to nie wiem po jaką cholerę wystawianie mi aukcji przez Allegro, zwłaszcza, że większość parametrów dotąd było automatycznie uzupełnianych w ramach samego produktu. Jako ciekawostkę jeszcze dodam że jak kilka tygodni temu miałem już (bardzo krótkotrwały) problem z wystawieniem z pliku i w załączniku przesłałem plik w formacie csv. (czyli wymaganym przez Allegro) pracownik Allegro odpisał mi, że nie posiada technicznych możliwości, aby go otworzyć.

oznacz moderatorów

mieta_zielona
#9 Pomysłodawca#

Jesli to byłby problem parametrów to wtedy byłby inny komunikat, informujący, ze jest ich brak lub są złe.

oznacz moderatorów

KoliberGdansk
#7 Wielbiciel#

To nie mam pomysłu co się dzieje.

oznacz moderatorów

mieta_zielona
#9 Pomysłodawca#

Od wczoraj mam identycznie, przygotowałem sobie plik z 300 pozycjami i ....
tyle w temacie.

oznacz moderatorów

DanKas58
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem 

oznacz moderatorów

KoliberGdansk
#7 Wielbiciel#

Zapytałem ich na funpage'u na Facebooku co się zmieniło, czekam na odpowiedź. Szkoda, że nie uprzedzają jakie wprowadzane zmiany mogą mieć konsekwencje dla Sprzedawców.

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@i_Truck @KoliberGdansk @mieta_zielona @DanKas58 Nie odnotowaliśmy ostatnio problemów w tym zakresie, ale upewnijcie się proszę, że Wasze pliki są poprawnie kodowane przed dodaniem. Tutaj znajdziecie jak to zrobić poprawnie dla każdego systemu operacyjnego. 

Jeśli to nie pomoże, to poproszę Was o więcej szczegółów co dokładnie nie działa, wraz z plikiem .csv jako przykład. Możecie przesłać go do nas na adres spolecznosc@allegro.pl

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

KoliberGdansk
#7 Wielbiciel#

Teraz (za 20-tym razem od wczoraj) pobrało plik, ale robi to strasznie wolno, przypomniało mi się, że ostatni skuteczny raz także trwał przeszło godzinę (wcześniej ta sama liczba aukcji w mniej niż minutę).

oznacz moderatorów