anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produkt i warianty - błąd opisu ze strony allegro

WolleAmore
#8 Zapaleniec#

Witam, 

Sprzedaję produkt, który ma 13 wariantów. Warianty różnią się długością. Wszystkie oferty mają określony ten sam kod producenta. Problem polega na tym, że kiedy przypisałam do ofert produkt, po jakimś czasie, zauważyłam, że tytuł oferty jest nieprawidłowy. Zawiera wpisaną długość (mimo, że ja tego nie wpisywałam w tytule) i ten sam tekst widoczny jest dla wszystkich wariantów. Poniżej wrzucam przykład. Oferta wariantu 800m, a w tytule widnieje 2000m. Dlaczego tak się dzieje i dlaczego allegro zmienia opisy produktów mimo, że wiem najlepiej co napisać ? Jak mam to teraz naprawić. Klienci zwracają uwagę na błąd, a nie mogę tego edytować. 

IMG_20220516_090340.jpg

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@WolleAmore Postaramy się pomóc, ale mam pytanie w sprawie kodów. W jaki sposób je nadajesz? Sam jesteś producentem tej wółczki i samodzielnie je nadajesz? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

WolleAmore
#8 Zapaleniec#

 Witam, tak, ja je nakręcam z półproduktów (przędzy) i sprzedaję pod moją marką. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@WolleAmore W takiej sytuacji musisz wystawić każdy rodzaj jako osobną ofertę i opisać je kodem w formularzu wystawiania. Przykładowo masz 13 wariantów, więc każdemu nadajesz taka samą etykietę Kodu producenta - OMA7. Teraz musisz je od siebie odróżnić, więc każdemu z produktów do etykiety dodajesz kolejne OMA7-1, OMA7-2. OMA7-3, itd. Potem te dane wpisujesz w polu kod producenta w formularzu wystawiania. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

WolleAmore
#8 Zapaleniec#

Tak podejrzewałam, ale jest to ogrom pracy aby każdą ofertę teraz modyfikować, no i zmieni się produkt, wiec stracę wszystkie jego dotychczasowe oceny. Dlaczego produkty są modyfikowane i przez to właściwie "uszkadzane" ? 

oznacz moderatorów

wicekdw
#12 Orędownik#

To bardzo częste na Allegro, też mam z tym problem. Notorycznie są błędy i ogromny balagan w katalogu produktów. I tak jak piszesz, na pierwszym miejscu wyświetla się tytuł, którego Ty nie nadałeś.

oznacz moderatorów