anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produkty - Allegro zmusza mnie do łamania regulaminu serwisu

daniel_net_pl
#11 Animator#

Spróbowałem wczoraj wystawić towar po raz pierwszy wiążąc go wcześniej z produktem. Były to typowe książeczki dla dzieci i powinny się znaleźć wyłącznie w kategorii Książki dla dzieci (z prowizją 9%). Ku mojemu zdumieniu po powiązaniu z produktem książeczki wylądowały w absurdalnej kategorii Podręczniki szkolne (z prowizją 5%), gdzie po pierwsze jest to złamanie regulaminu Allegro (oferta w niewłaściwej kategorii), a po drugie jak ktoś będzie przeglądać kategorię Książki dla dzieci to po prostu nie znajdzie u mnie tych pozycji. Tak więc przy narzucanej produktyzacji albo nic nie sprzedam (lub może przez kompletny przypadek klient się napatoczy), albo dostanę ostrzeżenie i zawieszenie konta.
Do osób z Allegro czytających to: stwórzcie narzędzie (EAN jako podstawa), żeby łatwo zgłaszać takie **piiip**yzmy, bo przecież nie będę wchodził po kolei w swoje oferty i klikał naruszenie zasad. Wiem że bierzecie bazę wydawców i towarów do produktów z kilku dużych sklepów internetowych, ale one nie powinny być wyroczniami i jak widać jeszcze część z nich kombinuje z wystawianiem zwykłych książek w podręcznikach, żeby przyoszczędzić na prowizji.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

daniel_net_pl
#11 Animator#

Id-io tyzm to słowo wulgarne?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

pewnie chodzi o **piiip** (idióta) 😛

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

dziaua 😛 słownik zawiera pewnie angielskie zwroty i polskie 🙂
**piiip**, **piiip**,**piiip**,**piiip**,**piiip** ,**piiip**
(fk, beech, azz, stoopid, hore, sht)

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@daniel_net_pl  Daremne żale, próżny trud... piszemy, prosimy a i tak wszystko jak było beznadziejne tak jest . Ani zakładki wydawnictwa nikt nie poprawił a podejrzewam , że to wiele pracy nie wymaga, a wiązanie ofert jak pisałam wcześniej to o kant .... rozbić.  Ja wystawiam bez EAN póki się da . Ostatnio przejrzałam ponad 100 zaproponowanych mi powiązań i udało się wyłuskać 3 pasujące. Szkoda czasu .

_____________
Kama
oznacz moderatorów