anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produktyzacja, brak słów na ten bubel

mikeza
#20 Guru#

Jakiś czas temu wystawiłem aukcję z nowym produktem, podałem EAN, kod producenta itd, utworzyłem nowy produkt w bazie. Wszystko grało. Aukcja została po pewnym okresie przeze mnie zakończona z powodu wyprzedaży tego produktu. Dzisiaj próbuję ją wznowić i wyskakuje mi błąd, dokładnie błąd dotyczy producenta. Podczas gdy moja oferta nie była aktualna ktoś musiał wprowadzić jakieś zmiany w tym produkcie (nie wiem jak to możliwe, bo zakładam, że zgłosił błąd ?) i finalnie podał błędnego producenta. System musiał mu to zaakceptować. W tej chwili mając prawidłowe dane nie mogę wznowić swojej aukcji, bo ktoś podał błędnego producenta i zmienił dane w całym systemie. żeby wystawić ponownie ofertę musiałem również podać tego samego błędnego producenta, bo przy podaniu prawidłowego nie dało się zaktualizować aukcji. Czy tak to ma wyglądać ? Wolna amerykanka w pełnym tego słowa znaczeniu ? Gdzie jest granica tego obłędu zwanego produktyzacją ? Czy ktoś z allegro panuje jeszcze nad tym bałaganem ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ZibiK30
#18 Luminarz#

@mikeza było wolne miejsce to dodał lub Allegro zobaczyło wolne i przydzieliło pierwszemu z kolejki oczekujących 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@ZibiK30 tylko na jakiej podstawie zmieniono producenta ? kto weryfikuje te zgłoszenia ? Dlaczego system przyjmuje kod EAN i kod producenta przypisany do danego produktu jako prawidłowy, pomimo, że tak nie jest ?

Obrazowo to wygląda tak, wystawiam aukcje np. z telewizorem SAMSUNG, kończę ofertę, a przy wznowieniu wyskakuje mi, że mój telewizor to jednak nie jest samsung, tylko np. SONY i żeby wznowić aukcję muszę wpisać markę SONY, pomimo, że to nie prawda. Czy to jest normalne ? kto bierze odpowiedzialność za ten bajzel ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@mikeza To pytania do Allegro, skorzystaj z opcji reklamacji na niedziałającą usługę, wylicz straty firmy jakie może ponosić obecnie przez brak możliwości korzystania z usług za które płacisz 😉 Lub poczekaj na moderatorów to może jakoś pomogą i doraźnie będziesz po kłopocie 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@ZibiK30 wiem, że to pytania do serwisu, ale jak sam zapewne zauwazyłeś, odpowiedzi na wątki dotyczące "produktyzacji" są dalekie od profesjonalizmu i w zasadzie całkowicie nie na temat. w ostateczności, jak ktoś jest zbyt dociekliwy, to allegro wysyła go na drzewo z jego problemami.

Nawet w dziale pomoc, dotyczącym tych kwestii, odpowiedzi na połowę pytań, są w stylu "pracujemy nad tym", albo "zmieniamy to" Cała ta akcja wygląda jak jakaś zabawa, bez jakiegokolwiek ładu i składu. A wymagania allegro trzeba spełniać, bo ich nic nie obchodzi, że to co wymyślili nie ma rąk i nóg.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@mikeza Wiem, mnie też zrażają pewne dziwne działania. Jakiś czas temu przy podobnym kolejnym problemie, który został rozwiązany, miło i fajnie zakomunikowany przez moderatorkę. Zadałem umyślnie pytanie czy zostały podjęte jakieś działania aby się on nie powtarzał, to niestety odpowiedzi nie otrzymałem.

Jest parę bardzo negatywnych zachowań moim zdaniem, które mnie zrażają i pozwalają myśleć, ze większość działań jest podejmowanych tylko do danej sprawy i doraźnie a inne mimo powszechnej wiedzy nie są do ruszenia jak sprzedawca od krajalnicy i inne 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@mikeza Może Allegro powinno stworzyć regulamin dla produktyzacji. Aż dziwne, że jeszcze tego nie zrobili, przecież tak lubią podkreślać, że wszystko jest zgodne z regulaminem. Widocznie sami nie mogą się połapać w tej produktyzacji.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mikeza @ZibiK30 

Produktyzacja.jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@pinsplash

 źródło:blokreklamowy.blogspot.comźródło:blokreklamowy.blogspot.com

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@ZibiK30 A świstak.....😃

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów