anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produktyzacja książek - krew nas już zalewa...

antykwariatunopl
#7 Wielbiciel#

Allegro - skoro blokujecie możliwość powiązania z produktem książek starszych niż 1989 r., to może udostępnicie możliwość zmiany kategorii wystawionych już książek na "antykwariat" ????

Serio, mamy teraz każdą pojedynczą sztukę wystawiać ponownie i uzupełniać od nowa większość parametrów ?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@antykwariatunopl, możesz zgłosić się do nas z prośbą o przeniesienie ofert. Potrzebujemy tylko listy z numerami. 🙂 W innym przypadku faktycznie musiałbyś zakończyć oferty i wystawić je ponownie w nowej kategorii. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

antykwariatunopl
#7 Wielbiciel#

@mr_oma  Proszę w takim razie o opisanie w jaki sposób mamy zrobić tą listę w szybki sposób, np. wyeksportować te dane do jakiegoś pliku tekstowego.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@antykwariatunopl - mówiąc, że potrzebujemy listy, chodziło mi o wskazanie numerów ofert (wraz z kategoriami, do których chciałbyś je przenieść), które masz w zakładce "Moje oferty". 🙂 Twoje sugestie zostaną przekazane do odpowiedniego działu - zweryfikuje on, czy jest taka możliwość.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@antykwariatunopl Nie tylko z wystawianiem książek jest problem w taki sposób jak teraz wymaga allegro ,większość sprzedawców nie popiera pomysły z tymi kodami EAN i tą produktyzacją ,jedynie ci co sprzedają produkty gorszej jakości mogą na tym skorzystać.

oznacz moderatorów

antykwariatunopl
#7 Wielbiciel#

Zrozumiałam o co chodzi. Tylko jak wyobrażacie sobie zrobienie takiej listy np. 2 tysięcy książek?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@antykwariatunopl 

 Nie rób niczego pochopnie. Pani ekspert od produktyzacji pisała niedawno:

Temat braku możliwości połączenia z produktem książek wydanych przed 1989 rokiem jest znany i pracujemy nad rozwiązaniem, aby sprzedawcy nie musieli uciekać się do takiego obejścia tematu.

A nuż uda im się znaleźć rozwiązanie i będziesz musiała z antykwariatu przenosić z powrotem do właściwej kategorii 🤣🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

@antykwariatunopl

W antykwariacie szybciutko idzie wystawianie bo mało jest obowiązkowych parametrów

oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

@mr_oma

Na początku lat 90-tych wydawnictw było tyle co "szczękoblaszaków", nikt nie przejmował się ISBN, w jakiej kategorii je wystawiać? Rozumiem że teraz mogę w "Książki i komiksy" ale co w sytuacji gdy wymagane będzie 100% połączenia z produktem? Co z książkami wydawanymi, najczęściej przez autorów własnym sumptem, w których nie ma roku wydania? Zgłaszałem już to kiedyś. Jak nie ma daty wydania to jej nie ma i nie będzie, autor mógł robić dodruki przez kilka lat. Są to często książki, których nie potrafi odnaleźć nawet wszechwiedzące Google.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Nad_Pilica, czy mogę Cię prosić o doprecyzowanie, czy Twoja sprawa dotyczy:

  • problemu z wystawianiem książek wydanych przed '89
  • problemu z numerem ISBN dla starszych pozycji
  • problemu z brakiem daty wydania dla asortymentu wystawianego w kategorii Książki i komiksy?
   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

 

oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Nad_Pilica 

Też to właśnie odkryłam i przez chwilę miałam nadzieję, że jakiś błąd. Ale jednak nie 🙄

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

@Kaliope_Brzeg

Jakoś niedawno się pojawiło, jedną książkę wystawiłem bez a w następnej już trzeba było uzupełnić.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Nad_Pilica 

Coś chyba manipulowali przy liście wydawnictw, nie ma już skrótów.

_____________
Kama
oznacz moderatorów