anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produktyzacja

joannahandmade
#8 Zapaleniec#

Dowiedziałam się już że muszę mieć numer EAN żeby po wprowadzeniu przez allegro zmian wystawiać produkty. Sprzedaję produkty własnoręcznie szyte. Otrzymałam odpowiedz że mogę zgłosić się po nadanie numery EAN. Znalazłam organizację która się tym zajmuje. Okazuje się że to jest płatne, czyli płaci się za ilość kodów i opłatę roczną. Cóż, to są koszty,no ale ok, zastanawiałam się czy w to nie wejść, chociaż poza Allegro nie jest mi to zupełnie do niczego potrzebne. Wszystko byłoby proste gdyby nie to że często sprzedaję produkty których szyję jedną lub kilka sztuk, a potem kod na śmietnik, a to jednak kosztuje. Wystawiam aukcje na których klient wybiera kolory tkanin a ja szyje produkt - jaki kod do tego? Może byle jaki wystarczy? No bo jaki??? Wielu jest takich sprzedawców jak ja. I mam pytanie - czy Allegro chce wyeliminować takich sprzedawców? Bardzo prosiłabym o odpowiedz na to pytanie.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

pinsplash
#21 Demiurg#

@joannahandmade Dzisiaj wysyp pytań o to....pytaj tutaj, jutro odpowiedzi : https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/15-07-zapytaj-eksperta-produktyzacja-w-all...

 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

joannahandmade
#8 Zapaleniec#

dzięki, widzę ze coś nie tak. Tu mnie przekierowało.

oznacz moderatorów