anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Program księgowy - Import z Allegro

ejczbi
#12 Orędownik#

Witam sprzedawców. Od dłuższego już czasu przymierzamy się do zmiany programu księgowego, ale ciągle nie możemy znaleźć "tego jedynego". Główny wymaganie, to sensowny import zamówień z Allegro do tego programu i tworzenie automatycznych paragonów i faktur na ich podstawie. Ktoś korzysta z takich rozwiązań i jest w stanie coś polecić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@ejczbi 

To nie tylko może być tylko program do wystawiania FV czy paragonów.

Musi być też funkcja magazynu, a co za tym idzie to i drukarka fiskalna. Tak jak to widzę.

Pewnie znajdziesz co firmy Comarch ERP, albo mFaktura?

oznacz moderatorów

ejczbi
#12 Orędownik#

Oczywiście, wszystko to musi być i jeszcze wiele innych funkcji. Wspomniałem tylko o tej, którą programy te mają rzadko, a jeszcze rzadziej mają zrobione w sensowny sposób.

oznacz moderatorów

ozyrys90
#9 Pomysłodawca#

Może wFirma?

https://pomoc.wfirma.pl/-integracja-z-allegro

Mają integrację pobierającą zamówienia z Allegro i potrafiącą automatycznie wystawiać faktury (nie wiem, jak z paragonami - kwestia do kontaktu z wFirma) i wysyłać je do klientów.

oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

Jest chyba jeszcze Subiekt. On ma chyba import z Allegro

oznacz moderatorów

przysmakowopl
#9 Pomysłodawca#

LoMag również ma taka opcję plus magazyn oraz połączenie z czytnikiem kodów, lub smartfonem z apka czytnika kodów.

oznacz moderatorów

-YB-
#8 Zapaleniec#

Szczerze nie polecam , po 13 stycznia program stał się bardzo drogi , bo wysmyslili sobie że teraz trzeba mieć obowiązkowo moduł MAGAZYN żeby importować aukcje z allegro. Jest to związane z przejsćiem z WEBai n aRest api i tak program z 50 paru złotych kosztuje obecnie ponad sto a ma być jeszcze wiecej , dlatego też szukam alternatywy.

Tańsze jakie znalazłem to ifirma i ten comarch ale nie mogę się zdecydować.

oznacz moderatorów

imperium3d_pl
#7 Wielbiciel#

Używam ifirmy od prawie roku i jedyne co jest irytujące to konieczność wchodzenia w faktury zamiast po jej utworzeniu na warstwie modalnej od razu jej drukowania. 

Szkoda, żę nie mają tez integracji z InPostem albo DPD. 

Tak to nie mogę słowa złego powiedzieć. 

oznacz moderatorów

przysmakowopl
#9 Pomysłodawca#

Bardzo dobry temat, na pewno się przyda dla początkujących na allegro.

Ja aktualnie prowadzę wszystko ręcznie, ale przymierzam się do zakupu licencji - tylko właśnie wciąż szukam tego złotego strzału.

oznacz moderatorów