anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę o podanie warunków opisywania produktów

casadecorata_pl
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

 

Proszę o podanie standardu opisywania produktów. Jestem producentem towaru, które wystawiam i chciałbym wprowadzić jeden standard jego nazewnictwa. Niestety Państwa pracownicy nie pozwalają mi użyć moich nazw, gdy zgłaszam błąd w swoim produkcie i wymyślają swoje, twórcze wersje jak powinien nazywać się mój własny produkt. Co gorsza, każdy wymyśla swoją niespójną z resztą nazw wersję przez co jeden produkt nazywa się:

Ramka Casa Decorata 30x40 cm biała

Ramka 30x40 czarna 

itd.

 

Proszę o pomoc w powyższej kwestii, bo dzięki Państwu mam teraz totalny bałagan w nazewnictwie produktów.

 

Pozdrawiam,

Casa Decorata

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@casadecorata_pl, czy możesz podać przykład takiej oferty wraz z Twoją propozycją nazwy? Zweryfikuję tę sprawę z odpowiednim działem. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

casadecorata_pl
#8 Zapaleniec#

 

Przykłady

 

1. Produkt o kodzie EAN: 59098438000002

Prośba o zmianę nazwy z "Ramka 30x40 cm biała" na "Ramka biała 30x40".

Odrzucenie > Sprawdzający zgłoszenie wymyślił "Ramka Casa Decorata 30x40 cm biała". 

 

casadecorata_pl_2-1628757764645.png

 

2. Produkt o numerze EAN: 98002001004006

Nie zgłaszając zmiany nazwy produktu sprawdzający zmienił sobie "RAMKA antyczne złoto 30x40" na "Ramka Casa Decorata 002001004006 30x40 cm antyczne złoto" (po co dodany jest kod producenta, a jeżeli tak musi być to dlaczego tylko w tym przypadku?)

casadecorata_pl_6-1628759418299.png

casadecorata_pl_7-1628759480976.png

 

Tych produktów jest dużo więcej. Nie mogę sobie pozwolić na zgłaszanie zażalenia na nazywanie każdego produktu po kolei, bo każda kolejna prośba o zmianę opisie produktu wprowadza jeszcze większą niespójność. Proszę o jakieś systemowe rozwiązanie sprawy, albo podanie mi konkretnych wytycznych nazewnictwa, do których się Państwo odnoszą nie zatwierdzając moich zgłoszeń "Proponowana zmiana jest niezgodna ze standardami Allegro. Dowiedz się więcej" (gdzie Dowiedz się wiecej jest nieklikalne). Przykładem takiego standardu może być:

Nazwa produktu Producent rozmiar kolor

 

Zależy mi na spójnym opisie moich produktów i jestem w stanie dopasować się do Państwa wytycznych.

 

Pozdrawiam,

Casa Decorata

 

 

 

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@casadecorata_pl, rozumiem, dziękuję Ci bardzo za wskazanie przykładów. Skonsultowałam to i otrzymałam wiadomość, że w tej chwili jeszcze nie we wszystkich kategoriach obowiązuje mechanizm nadawania nazw produktom na bazie ich parametrów. Pracujemy jednak nad tym.

Natomiast w drugim podanym przez Ciebie przykładzie faktycznie kod producenta nie jest konieczny w nazwie - zostało to poprawione. 🙂 

Czy mogę Cię jeszcze prosić o przesłanie zrzutu ekranu z komunikatem "Proponowana zmiana jest niezgodna ze standardami Allegro. Dowiedz się więcej", w którym nie da się kliknąć w "Dowiedz się więcej"?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

casadecorata_pl
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Od wczoraj tekst Dowiedz się więcej zamienił się na link po Pani działaniu, dziękuję za naprawienie tego problemu.

Jeżeli chodzi o wprowadzanie zmian w opisach produktów to dla przetestowania zgłosiłem zmiany w produkcie EAN: 59098439000001 i ponownie został mi przypisany kod producenta w nazwie. Rozumiem, że w związku z takim działaniem Państwa systemu najlepiej kodu producenta nie podawać?

 

casadecorata_pl_0-1628847770096.png

casadecorata_pl_1-1628847877696.png

 

Pozdrawiam,

Casa Decorata

 

 

 

oznacz moderatorów