anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedłużamy pakiet wsparcia dla sprzedających na Allegro

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

W marcu uruchomiliśmy specjalny pakiet wsparcia, z którego korzysta już 64% sprzedających na Allegro. Dzięki wstrzymaniu ogłaszanych wcześniej podwyżek opłat, w kwietniu sprzedający zaoszczędzili łącznie 8,5 miliona zł. W ten sposób w trudnym czasie wspieramy ich firmy. Dzięki pakietowi sprzedający łatwiej utrzymują ciągłość sprzedaży i płynność finansową, a kupujący cieszą się wysoką jakością obsługi. Wsparcie otrzymują zarówno obecni sprzedawcy, jak i nowe firmy dotknięte ograniczeniami sprzedaży w związku z koronawirusem, które chcą rozpocząć sprzedaż online przy zerowych kosztach prowizji.

Pakiet wsparcia.png

Zawartość pakietu wsparcia dla sprzedających:

  • Wydłużenie okresu płatności rachunku Allegro dla małych przedsiębiorstw z 14 do 60 dni
  • Brak opłat za sprzedaż dla nowych przedsiębiorców do 31 sierpnia (dotyczy nowych kont firmowych zarejestrowanych w maju)
  • Łatwo dostępna i bezpieczna pożyczka z 3% zwrotem
  • Wstrzymanie zmiany podstawy naliczania prowizji w transakcjach innych niż z dostawą Allegro Smart! lub z dostawą za 0 złotych

Wydłużenie okresu płatności rachunku Allegro dla małych przedsiębiorstw z 14 do 60 dni

Dotyczy opłat za prowizje od sprzedaży, promowanie ofert i innych. Skorzystają z niego sprzedający na kontach firmowych z siedzibą w Polsce, którzy w każdym z trzech pierwszych miesięcy 2020 roku (tj. w styczniu, lutym i marcu) łącznie osiągnęli na wszystkich swoich kontach na Allegro obrót mniejszy niż 50,000 zł lub którzy w tych miesiącach w kategoriach: Samochody, Motocykle i Quady, Maszyny, Przyczepy naczepy, Inne pojazdy i łodzie, mieli naliczoną prowizję w kwocie nie wyższej niż 10 000 zł brutto.

Możliwość przedłużenia okresu zapłaty dotyczy trzech okresów rozliczeniowych: 1-31 marca, 1-30 kwietnia i 1-31 maja. Oznacza to, że w przypadku braku spłaty rachunków z tych okresów nie będziemy wysyłać standardowych przypomnień o zaległości, a konto sprzedającego pozostanie aktywne.

Jeśli spełniasz warunki skorzystania z tego ułatwienia, obejmie Cię ono automatycznie - nie musisz dodatkowo wyrażać takiej chęci.

Brak opłat za sprzedaż dla nowych przedsiębiorców do 31 sierpnia (dotyczy nowych kont firmowych zarejestrowanych w maju)

Wszystkim nowym przedsiębiorcom na Allegro, bez względu na wysokość obrotów, oferujemy okres bez prowizji od sprzedaży, a w ogłoszeniowych kategoriach motoryzacyjnych oraz w kategoriach usługowych - bez opłaty za wystawienie. Możliwość ta dotyczy jednego konta Allegro. Skorzystasz z niej, jeśli łącznie spełnisz te warunki:

  • Twoja firma wcześniej nie była zarejestrowana w serwisie
  • zarejestrujesz konto firmowe w maju.

Wtedy w ciągu 2 dni roboczych powiadomimy Cię o uruchomieniu promocji w Centrum zniżek.

To jednak nie wszystko! W ramach tej promocji czekają na Ciebie dodatkowe korzyści, takie jak 200 darmowych wyróżnień czy specjalna zniżka na abonament profesjonalny.

Nie wiesz jak zacząć? To proste, zajrzyj na specjalną stronę dla nowych sprzedających.

Łatwo dostępna i bezpieczna pożyczka z 3% zwrotem

Chcemy jeszcze mocniej wspierać sprzedających, ułatwiając dostęp do pożyczek, które pomogą im odnaleźć się w nowych warunkach, utrzymać płynność finansową lub zwiększyć skalę prowadzonego biznesu. Propozycja pożyczki będzie dla Ciebie dostępna, jeśli: masz aktywne konto firmowe na jednoosobową działalność gospodarczą, założone nie później, niż 1 stycznia 2019 roku, Twoja firma jest zarejestrowana w Polsce, a jej roczne obroty nie przekraczają 10 milionów złotych.

Poznaj szczegóły specjalnej oferty:

  • Pożyczkę otrzymasz całkowicie online i bez dokumentów finansowych.
  • Cashback - 3% pożyczki wraca do Ciebie.
  • Wsparcie infolinii na każdym etapie: po stronie Allegro i mBanku.
Wstrzymanie zmiany podstawy naliczania prowizji w transakcjach innych niż z dostawą Allegro Smart! lub z dostawą za 0 złotych

Przekładamy o kolejny miesiąc zapowiadaną w styczniu zmianę podstawy naliczania prowizji w transakcjach innych niż z dostawą Allegro Smart! lub z dostawą za 0 złotych. Zmiana ta weszła do Regulaminu Allegro w zapowiedzianym terminie 2 kwietnia, ale zawieszamy jej realizację do końca maja. Dzięki temu wszyscy sprzedający na Allegro będą mieli więcej czasu na udostępnienie darmowych dostaw w swoich ofertach.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0