anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przeksięgowanie płatności na inne konto

Ceramic__Art
#7 Wielbiciel#

Gdy płaciłam za sprzedaż na allegro zostałam przekierowana na inne konto i wpłata poszła ,konto zablokowali ze nie opłacone i nie ma z nimi żadnego kontaktu. nie chcą osddać pieniędzy  ani przeksięgować na konto odpowiednie.

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

mwmonety
#21 Demiurg#

A może to jakieś wyłudzenie ostatnio sporo cwaniaków panoszy się po necie .

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mwmonety Nie znając szczegółów możemy, póki co, tylko spekulować o co konkretnie chodzi @Ceramic__Art 

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Ceramic__Art
#7 Wielbiciel#

Nie to allegro zablokowali mi konto.Mam 2 konta na jednym przedmioty elektroniczne na drugim artystyczne .nie zauważyłam że  mam nie zapłacone to mi zablokowali.weszłam na konto przekierowało mnie do banku i zapłaciłam ale niestety nie wiem jak to się stało że zapłaciłam za konto które było opłacone i teraz jest na nim nadpłata  ,juz tydzień piszę do allegro że to nie moja wina ze tak mnie allegro przekierowało ale ich nic to nie obchodzi nawet nie odpisują na moje prośby o przeksięgowanie. konto nadal zablokowane .A ja nie będę znowu wydawała 25zł. na zablokowane konto .A ta nadpłata to przez rok będzie na tym pierwszym koncie będzie wisiała bo niewiele sprzedaję. Zawiodłam się na allegro bardzo .żałuje że w nim wystawiałam

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Ceramic__Art Spokojnie, sprzedasz kolczyki damasceńskie i lustro kowalskie i już będziesz miała do zapłaty ponad 3 dychy prowizji😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Ceramic__Art Powinni przeksięgować, mają taką możliwość. To, że nie odpowiadają na wiadomości w tej sprawie i nie chcą przeksięgować jest zwykłą nieuczciwością. Zapewne chcą, abyś zapłaciła ponownie za właściwe konto, a o zwrot poprzedniej wpłaty wysłała odpowiedni wniosek, za co potrącą sobie 5 % od zwracanej kwoty.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

No to wypłać nadpłatę, przecież to nie problemos 🙂

oznacz moderatorów

Ceramic__Art
#7 Wielbiciel#

Może w tych czasach to problem ,nie wiem poczekam jeszcze może coś odpiszą .bardzo dziękuję za radę.pozdrawiam serdecznie

oznacz moderatorów

Ceramic__Art
#7 Wielbiciel#

Tak ?a można ?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Ceramic__Art Można, tyle że potrącą Ci 5% wypłacanej kwoty.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Ceramic__Art Wczoraj otrzymałaś od nas dwie wiadomości mailowe - pierwsza dotyczyła przeksięgowania środków, natomiast druga w kwestii rozwiązania umowy z naszym serwisem, dlatego zachęcam do sprawdzenia skrzynki pocztowej. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Ale gdzie wpłaciłaś, przez co? Rachunki zawsze opłacasz w zakładce Rozliczenia z Allegro i nigdzie indziej, nie klika się w żadne linki na e-mailu.

Jeżeli prowadzisz działalność, to już nawet nie zwraca się uwagi na to, że mail kierowany jest na Twoje imię i nazwisko, bo są dane ogólnodostępne (zakładając, że masz je w nazwie firmy) i bez analizy nagłówków wielu użytkowników może się na to nabrać.

Od groma panuje oszustów, co wyłudzają pieniądze podszywając się na allegro. Dziwne, że strona główna allegro albo nawet samo logowanie nie podaje takich informacji. Strony banków mogą, to allegro też może.

Aaa teraz to jasne, allegro może uznało, że dzielisz konto z kimś i Ci je zablokowali, co często tu się zdarzało.

oznacz moderatorów

Ceramic__Art
#7 Wielbiciel#

normalnie na stronie allegro w rozliczeniach i było wyraźnie 24,35złi  przekierowało podziękowali za wpłatę na emailu  ale dlaczego poszło na konto na którym było wszystko opłacone ,nie wiem?

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Nie było przypadkiem tak, że w jednej zakładce miałaś otwartą stronę rozliczeń, w drugiej zakładce przelogowałaś się na inne konto? 

oznacz moderatorów

Ceramic__Art
#7 Wielbiciel#

Nie wiem nigdy mi się tak nie zdarzyło  ,trudno ja nie zapłacę drugi raz ,jeśli to dla nich problem przeksięgować na inne konto

oznacz moderatorów

Ceramic__Art
#7 Wielbiciel#

Jacy są bezczelni ani razu mi nawet nie odpisali .dziwne to wszystko może nie mają pracowników?

oznacz moderatorów

Ceramic__Art
#7 Wielbiciel#

Coś im szwankuje ten portal teraz mam zapłacić 14 zł a było 24zł nie wiem co oni kombinują

oznacz moderatorów

Ceramic__Art
#7 Wielbiciel#

Ale ja z nikim nie dziele konta : ( chciałam  miec taki porządek

 

oznacz moderatorów