anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

przeniesieie ofert

ITON
#8 Zapaleniec#

Dlaczego po raz kolejny sami przenosicie produkty do innych kategorii. I to jeszcze tak bezsensownych i kompletnie nie właściwych, po czym po 7 dniach je kończycie bo piszecie że aukcja nie spełnia kryteriów. 

Przenieśliśmy Twoją ofertę:

z kategorii:

  • Allegro – Firma i usługi – Przemysł – Odzież robocza i BHP – Artykuły BHP – Pozostałe

do kategorii:

  • Allegro – Firma i usługi – Przemysł – Odzież robocza i BHP – Artykuły BHP – Tablice ostrzegawcze

Dzięki czemu kupujący łatwiej ją znajdą.

Dodatkowo, w kategorii Allegro – Firma i usługi – Przemysł – Odzież robocza i BHP – Artykuły BHP – Tablice ostrzegawcze prowizja od sprzedaży jest niższa.

 

KTO WAM POWIEDZIAŁ ZE TO SĄ TABLICE ? TO SĄ NAKLEJKI A NIE TABLICE.

 

ile razy o tym samym można wam pisać.

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

serwis-texas
#19 Nestor#

@ITON 

Cześć. Ja rozumiem że Ty wiesz czemu ale jednak napiszę. Przenoszą bo z górnych pięter na ulicy Grunwaldzkiej poszło polecenie "proszę usunąć wszystko z kategorii pozostałe". Górne piętra każą, dolne robią! Idzie algorytm który wg mnie idzie tylko w słowa kluczowe tytułu (Allegro twierdzi że sprawdzają też parametry ale ja w to nie wierzę) i przenosi. Tym sposobem procentowy udział ofert w pozostałych robi się akceptowalny dla góry. Zapewne takich ofert we wszystkich kategoriach pozostałe jest tak bardzo duża że jest to jedyny sensowny sposób aby dogodzić górze. Na to się nic nie poradzi.

oznacz moderatorów

ITON
#8 Zapaleniec#

a później dostanę durnego maila że twoja sprzedaż spadła....

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@ITON 

Ja bym się tym nie przejmował. W mojej ocenie, Twój asortyment nie jest wyszukiwany po kategoriach. W ogóle uważam że zarówno Allegro jak i sprzedający przeceniają tą metodę wyszukiwania. Ona może być ważna tylko przy dobrach popularnych takich jak telefon, TV, odzież itp.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ITON dziękuję za wiadomość. 
Twoja sugestia z tego wątku została przekazana, ale nazwa kategorii nie została jeszcze zmieniona. Dlatego oferty, które były naklejkami, a zostały przeniesione do kategorii "Tablice ostrzegawcze" zostały przeniesione z powrotem do kategorii "Pozostałe".

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ITON
#8 Zapaleniec#

z całym szacunkiem od grudnia z tym walczą. I proszę sobie odpuścić teksty że sugestia została przekazana.

Głowę daję ściąć że jeszcze w kwietniu znowu przeniesiecie coś po swojemu.... do złej kategorii po czym produkty usuniecie bo nie będą miały pełnych danych.,

jeszcze raz: OD GRUDNIA  TO SAMO 

oznacz moderatorów