anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka pobraniowa, brak odpowiedzi od kupującego

Client:75969698
#7 Wielbiciel#

Mam problem z nieuczciwym kupujacym, mianowicie zamowil przesyłkę za pobraniem. Parę minut po tym otrzymal wiadomość ze przesyłka zostanie wysłana następnego dnia rano. Przy próbie kontaktu na podany przez niego nr telefonu slysze,,nie ma takiego numeru" na wiadomosci przez allegro tez nie odpowiada. Co mogę z tym zrobić? Nie uśmiecha mi się placi podwójnie za przesylka, ktora może do mnie wrócić. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:75969698  Pozbyć się wysyłek, za pobraniem. A teraz wg oferty powinieneś wysłać.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:75969698  Zgłoś i czekaj na odpowiedź allegro zanim wyślesz  🙂

Jeżeli stwierdzisz, że dane kupującego niezbędne do realizacji wysyłki są niepełne (na przykład brak numeru telefonu, numeru kierunkowego, nazwiska, numeru domu itp.) lub nieprawdziwe (ulica nie istnieje w danym mieście, nie ma takiego numeru telefonu, e-mail nie dociera do odbiorcy) - powiadom nas o tym.

Zrobisz to za pomocą zakładki Poprawność danych użytkowych.

Po zgłoszeniu sprawdzimy dane i poprosimy kupującego o ich uzupełnienie.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:75969698 Poczekaj kilka dni, jeśli mu zależy, odezwie się, wtedy wyślesz. Jeśli się nie odezwie, nie wysyłaj. Co prawda umowa została zawarta i wysłać powinieneś, ale jeśli podejrzewasz że paczka wróci, nie ryzykuj. Usuń pobrania z ofert.

oznacz moderatorów

Client:75969698
#7 Wielbiciel#

właśnie o to chodzi, ze paczka juz jest w drodze. Napisalem do niego wiadomosc zaraz po powrocie z poczty. Ponieważ paczka wazyla wiecej i koszt wysyłki byl troszke wyższy niż podany w ogloszeniu, wiec pisalem z prośbą o numer konta, zeby uczciwie przelać mu ta roznice do kwoty z ogłoszenia.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:75969698  No to musisz tylko czekać.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Wydawało się, że pytasz czy wysłać, ale skoro już wysłałeś to nie ma co doradzać. 

oznacz moderatorów