anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłki Poczty Polskiej (Wysyłam z allegro) - nadanie w Żabce

iotparts
#8 Zapaleniec#

Cześć,

Czy jest jakaś możliwość (zaznaczenie check box'a przy generowaniu przesyłki), aby następujące przesyłki:

  1. Allegro Odbiór w Punkcie Pocztex (Sklep Żabka .........)
  2. Allegro Kurier Pocztex
  3. Allegro Mini Przesyłka
  4. Allegro Automat Pocztex
  5. Allegro Odbiór w Punkcie Pocztex

wysyłać w Żabce? Żabka ma możliwość i oferuje usługę odbioru przesyłek Poczty Polskiej, ale żadna z etykiet generowanych w Wysyłam z Allegro nie przechodzi w ich systemie.
Chodzenie na pocztę, żeby wysłać paczki to słaba opcja, skoro mam Żabkę pod nosem. 
Będę wdzięczny za odpowiedź.
Pozdrawiam,
Łukasz.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@iotparts Cześć Łukasz 🙂 Obecnie takie paczki można nadawać wyłącznie w placówkach Poczty Polskiej. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Octoberon
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry. 

Czy paczki Pocztex (kurier i do punktu odbioru) zamówione przez wysyłam z allegro będzie można wysyłać w automatach poczty? Do automatu mam blisko na piechotę, a na pocztę muszę jeździć 2 km. Jeśli na razie nie jest to wdrożone (bo nie da się wybrać żadnego automatu przy nadawaniu) to czy będzie to możliwe w przyszłości?

Pozdrawiam

Krzysztof

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Octoberon na razie nie jest to możliwe i nie mamy informacji, aby miało się to zmienić w najbliższej przyszłości. W ramach dostawy Allegro Pocztex można nadawać przesyłki tylko w punktach Poczty Polskiej. Nie ma możliwości zamówienia podjazdu kuriera podczas nadawania przesyłki ani nadania w automacie paczkowym Poczty. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów