anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przewidywany termin dostawy - mimo spełnienia warunków brak tej oinformacji na listingu

Deco-ratorka
#9 Pomysłodawca#

100% paczek wysłanych w terminie, 33,78% ofert z wysyłką w 24 godziny.  Każda z tych ofert z kilkunastoma lub więcej tansakcjami w ciągu ostatnich 30 dniach. Jednak na liście ofert w kategorii żadna moja oferta jak wyżej nie ma podświetlenia np. dostawa pojutrze, dostawa we wtorek itp.

Dwa tickety w tej sprawie i także nic , zero odpowiedzi..

Żeby było śmieszniej dokładnie te same przedmioty sprzedaję także z innego mojego konta i mimo podobnych statystyk o dziwo tam wszystkie oferty z wysyłką w 24 godziny mają takie informacje.

Żeby nie było wątpliwości - planowana dostawa pojutrze jest widoczna w opisie oferty natomiast nie mam jej widocznej na liście produktów w danej kategorii.

Równi i równiejsi czy kolejne oszustwo?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Deco-ratorka, przede wszystkim przepraszam Cię za brak odpowiedzi mejlowej - wynika to z dużej ilości zapytań, które otrzymujemy.

Oznaczenie o szybkiej dostawie mogą otrzymać te oferty, w których data najszybszej dostawy wskazuje, że przesyłka dotrze maksymalnie do dwóch dni roboczych (gdy mamy przedział dat, data zamykająca przedział nie przekracza dwóch dni roboczych).

Warunki, które musisz spełnić w ciągu 30 ostatnich dni, to co najmniej 10 wysyłek:

- od zintegrowanych przewoźników (InPost, Poczta Polska, DPD, UPS, DHL, RUCH, FedEx, DTS, Kurier Geis)

- dla deklaracji czasu wysyłki z oferty.

Jeśli nie spełnisz któregoś z tych warunków, nie wyświetlimy oznaczenia o szybkiej ostawie.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Deco-ratorka
#9 Pomysłodawca#

Po pierwsze - używam jedynie wysyłek Paczkomat Inpsot i Allegro dostawa w punkcie .

Po drugie każda z wymienionych ofert ma co najmniej 20 wysyłek w ostatnich 30 dniach.

Po trzecie dokłądnie te same warunki mam na kojcie Deco-rator i tam to spełnia wymagania a tu nie? Więc  zamiast cytować mi ogólne warunki możesz mi łaskawie wskazać który z tych warunków nie jest spełniony? Czy to przerasta możliwości analityka allegro?

 

I po czwarte - od trzech miesięcy jest to samo .

 

Deklarowany czas wysyłki 24 godziny, 100 % paczek nadanych w terminie i chcesz mi powiedzieć, że to nie spełnia warunków?

 

 

 

oznacz moderatorów

Deco-ratorka
#9 Pomysłodawca#

Chces zprzykłądów? proszę prorównaj oferty oznaczone

https://allegro.pl/oferta/zegar-scienny-edukacyjny-nauczycielski-1-10772643342

z nieoznaczoną

https://allegro.pl/oferta/zegar-scienny-dla-dzieci-edukacyjny-nauczycielski-9204747957

 

Obie po ok 20 transakcji w ciągu 30- dni, 100% paczek nadanych w terminie, czas wysyłki 24 godziny.

Którego z warunkó nie spełniam? Konkretnie.,

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Deco-ratorka, uzupełniająco dodam, że informacja o przewidywanej dostawie i oznaczenie o szybkiej dostawie to dwie różne rzeczy. Przewidywana dostawa to coś, co wyświetla się w każdej ofercie - w przeciwieństwie do oznaczenia o szybkiej dostawie. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Deco-ratorka
#9 Pomysłodawca#

czy 100% paczek nadanych w deklarowanym czasie 24 godziny to twoim zdaniem nie jest szybka dostawa?  Możesz mi wskazać choć jedną moją paczkę nie nadaną w terminie skoro ine mam oznaczonych aukcji o szybkiej dostawie? I dlaczego iDENTYCZNE OFERTY  innego konta mają a tu nie skoro statystyki są identyczne? Jakiś argument , może numer paczki lub transakcja która powoduje że warunków nie spełniłam? Przykład zamiast cytowania regulaminów?

 

CO do braku odpowiedzi - żądacie odpowiedzi do sprzedawców w centrum wiadomości w termionie 24 godzin . Rozumiem że pracownicy allegro to inna glina skoro brak odpowiedzi w ciągu tygodnia to norma a 14 dni to standard.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@Deco-ratorka złóż oficjalną reklamację do serwisu nie jakieś zapytanie

to otrzymasz lepszą odpowiedź

oznacz moderatorów

Deco-ratorka
#9 Pomysłodawca#

a zapytanie 14 dni i brak odpowiedzi to norma w allegro?  [edycja] nie allegro.

oznacz moderatorów