anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przy wysyłce InPost pomyłkowo wybrałem gabaryt A a powinienem wybrać B.

MAMY ROZWIĄZANIE!
musicplan
#7 Wielbiciel#

Dotyczy kupującego [edycja] Zakup 31.08.22 Proszę o wystawienie ponownego listu przewozowego na gabaryt B.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@musicplan, sprawdzę, czy uda się anulować tę etykietę. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@musicplan wygeneruj nową poprawna etykietę. Złą etykietę zgłoś do inpostu celem zwrotu środków za niewykorzystaną etykietę

albo wykonaj kompresje 👉📦👈 😁

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@musicplan, niestety nie możemy anulować tej etykiety. Musisz wygenerować etykietę z poprawnym gabarytem. Było to zamówienie ze Smart! i masz do dyspozycji tylko jedną taką etykietę - wygenerowanie nowej będzie już płatne.

Napisz przez ten formularz, aby odzyskać środki za niewykorzystaną etykietę. Zgłoś się do nas w sprawie zwrotu kosztów współfinansowania Smart! 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@musicplan taniej będzie wysłać tak jak jest. Za zły gabaryt Inpost doliczy 3 z groszami a za nową etykietę zapłacisz 8,99.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Agent051 tylko, że jest za mała dziurka widocznie

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@Client:44052296 Na sortowni Inpostu zmienią gabaryt i kurier włoży paczkę do odpowiedniej skrytki 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Agent051 a jak sprzedawca nadaje w paczkomacie 😛 ????

oznacz moderatorów
domoweinspiracje
#9 Pomysłodawca#

a przy paczkomacie nie można samemu ręcznie wybrać na ekranie, które okienko ma się otworzyć?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@domoweinspiracje nie przy nadawaniu z wygenerowaną etykietą. Czasami jest tak, że np skrytki o danym rozmiarze są już zajęte to potrafi się otworzyć większa.

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@Client:44052296 to ma problem. Musi zapłacić za błędy.

oznacz moderatorów
Nevido-pl
#9 Pomysłodawca#

Odkopię lekko temat bo spotkała mnie dziś podobna sytuacja. Nie zmieniłem z A na B i opłaciłem za 0 bo to smart. Kontaktowałem się z inpost, wiadomo, zrób nową, zapłać a poprzednią anuluj. Kontaktowałem się na czacie allegro. To samo. I co nie dość, że zapłaciłem 9,99 za nową etykietę to i tak mi allegro nabije 3,50 bo "smart" ? Tak przynajmniej napisał mi konsultant, że zwrotu nie będzie. Jak to jest??

To już jest przegięcie ze strony allegro  i inpostu. Każdy może się pomylić i tak poważne firmy nie mogą się dogadać, żeby w razie anulowania etykiety, której się koniec końców nie użyje było ponowne przyznanie za 0? Podejrzewam, że dla programistów to szybciutko zrobić coś takiego. Już nie wspominając o opcji zmiany gabarytu w systemie póki nie wsadzi się paczki do paczkomatu...

Drobna pomyłeczka, która w obecnych czasach powinna być z możliwością szybkiej poprawy a kosztowała mnie dziś 2x marże z produktu.

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@Nevido-pl inpost jak i allegro wiedzą o tym problemie

to jest zrobiono celowo by czerpać zyski z dopłat

uokik już raz interweniował- ale to dotyczyło konsumentów

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/inpost-paczkomaty-przekierowanie-paczki-oplata-za-weryfikacje-...

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjA0tjKxNz-A...

 

oznacz moderatorów