anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przypadkowo zwrócone pieniądze.

czesci-sklep_pl
#2 Obserwator#

Witam

Dwóch kupujących w podobnym terminie odstąpiło od umowy tego samego towaru. Od jednego Kupującego przedmiot wrócił. Przypadkowo najpierw zwróciłem pieniądze nie temu któremu powinienem. Nie dało się tego zatrzymać. Zadzwoniłem do kupującego, który przez przypadek otrzymał zwrot pieniędzy i poinformowałem, że przypadkowo otrzymał już kasę, a ja czekam na towar... Usłyszałem, że OK. Zaproponowałem, że to mój błąd i podeślę kuriera jeśli tak ma być Panu wygodniej, lecz usłyszałem że nie trzeba. Niestety minęło 2 tyg i przedmiot nie wrócił. Gdy dzwonie do Kupującego i mówię w jakiej sprawie to rozłącza połączenie. Czy można coś zrobić w takiej spawie? Czy pieniądze przepadły?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Anskal
#7 Wielbiciel#

Spróbuj cofnąć przelew w banku. Chociaż nie wiem czy po dwóch tygodniach będzie jeszcze można, ale spróbować warto. 

Ewentualnie napisz bezpośrednio do allegro może oni pomogą

oznacz moderatorów

czesci-sklep_pl
#2 Obserwator#

To był zwrot przez Allegro. Niestety po 20 min pisałem na czacie do Allegro i już nie mogli tego cofnąć.

oznacz moderatorów

Anskal
#7 Wielbiciel#

To można spróbować jeszcze przez bank. Ja tak kiedyś cofałam przelew tez wysłany przez przypadek do innej osoby. Powodzenia

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@czesci-sklep_pl Poinformuj grzecznie kupującego, że jeśli nie odeśle Ci przedmiotu w wyznaczonym przez Ciebie terminie, to zgłaszasz na policji przywłaszczenie (art. 284 kk) oraz oszustwo (art. 286 kk),  i koniec pieśni.
Pierniczysz się ze złodziejem - bo inaczej tego nazwać nie można - jak matka z urwisem. Po co?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

czesci-sklep_pl
#2 Obserwator#

To chyba jedyne rozwiązanie... Grzecznie już się nie da tego załatwić... 😞

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@czesci-sklep_pl Najlepiej postraszyć kupującego np:zawiadomieniem na Policję.Czy cofniesz przelew nie wiem, różnie tu pisali, spróbuj przez Bank.

oznacz moderatorów