anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Punkty za odpowiedzi

as_meble
#7 Wielbiciel#

Czy ktoś kuma jak odpowiadać na pytania. Odpowiadam na wszystkie pytania a pomimo to ma 96 %

Będę  wdzięczny za poradę

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

as_meble
#7 Wielbiciel#

Wszystko jest jasne ale ja odpowiadam na bieżąco ................max po 12 godz. ale zazwyczaj  jest to natychmiast.................mam powiadomienia na telefonie !!!!  Dlatego nie mogę tego ''rozkminić''

Do głowy przechodzą  mi różne teorie spiskowe .........jestem głupi w tym temacie.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@as_meble  a w jakim czasie odpowiadasz? Odpowiedzi musisz udzielić w przeciągu 24 h od momentu dostania wiadomości (oczywiście dni robocze się liczą) i niby liczy się do statystyk pierwsza odpowiedź na unikalne pytanie 

oznacz moderatorów

as_meble
#7 Wielbiciel#

Na bieżąco ................max po 12 godz. ale zazwyczaj  jest to natychmiast.................mam powiadomienia na telefonie !!!!  Dlatego nie mogę tego ''rozkminić''

Do głowy przechodzą  mi różne teorie spiskowe .........jestem głupi w tym temacie.

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@as_meble jeżeli masz 96% to w ciągu ostatnich 30 dni nie odpowiedziałeś w terminie na 1 z 25  wiadomości (to jest 4%). Ponieważ przedział dni branych pod uwagę "przesuwa się" (nowe wchodzą - stare wychodzą), to jeżeli będziesz teraz odpowiadał na wszystkie w terminie, to najpóźniej za 30 dnia bedizens miał 100%

oznacz moderatorów

as_meble
#7 Wielbiciel#

..................Stary Ja 2 miesiące temu zawaliłem i odpisałem jednemu klientowi jedną odpowiedzią na trzy zadane pytania i już po fakcie dostałem olśnienia...........było za późno. Jak każdy poparzony dmuchałem już na zimne, co czynię do teraz a pomimo to dalej cały czas poniżej 99 %...........ręce opadają.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@as_meble Na Twój wynik wpływ miały przede wszystkim dwie wiadomości:

  • od C...........5, wysłana 15 lis 2021 o godzinie 22:28, Twoja odpowiedź - 17 lis 2021 o godz. 19:22, czas odpowiedzi - ponad 44 godziny
  • od Kupującego w....l, wysłana 28 paź 2021 o godz. 11:48, tutaj brak Twojej odpowiedzi.
   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#
  • max po 12 godz. - jeżeli po godzinie dwunastej to powinieneś się mieścić w 100%,
  • max po 12 godz. - jeżeli po dwunastu godzinach to może być po 24 godzinach i 36 godzinach itd.
oznacz moderatorów