anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie do Allegro.

toms137
#1 Nowicjusz#

Zastanawia mnie dlaczego są poblokowane opinie kupujących ze nie można się dowiedzieć o produkcie. Weźmy chociaż rowery elektryczne. Bardzo dużo sprzedawców z niewiadomego pochodzenia, adresy firm fikcyjne w Polsce. Strach kupować. Allegro pozwala na takie coś i nie weryfikuje? Nie mam jak tu wrzucić screena...adres firmy w w Polsce w miejscowości Polsn która nie istnieje na mapie....bez ulicy czy nr.... Za dużo fikcyjnych firm widzę 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@toms137 Cześć. 🙂 Każde konto sprzedającego jest przez nas dokładnie weryfikowane. Opisz proszę dokładniej, o jakich blokowanych opiniach mówisz? Na stronie każdego sprzedającego masz dostęp do komentarzy, jakie sprzedający otrzymują od kupujących. 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@toms137  Jeśli nie wiesz o co chodzi, to wyobraź sobie że to dla szczęścia kupujących.  Opinie negatywne teoretycznie istnieją ale uruchomiono najróżniejsze mechanizmy żeby takie złe opinie usuwać, unieważniać.

Po prostu klient który nie widzi złych opinii chętniej kupuję, więc w taki przemyślny sposób  jest tutaj rozumiane zadowolenie klienta.

A jeśli naprawdę chcesz dowiedzieć się co klienci myślą o sprzedawcy lub o przedmiocie to zerknij na wskaźnik - ilość opinii usuniętych.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@br. Wskaźnik opinii usuniętych o sprzedawcy nie zawsze obrazuje skalę złych opinii bo przeważnie są usuwane komentarze od stałych klientów a ci zwykle często kupują od tego samego sprzedawcy bo są zadowoleni z jakości i obsługi.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To prawda, Każde konto sprzedającego jest przez nas dokładnie weryfikowane. i co z tego skoro ciągle wpisy i opisy jak to konta "chińskie" naciągają kupujących

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

też mnie dziwi łatwość zakładania kont przez Chińczyków

adresy fikcyjne, brak regulaminu lub zapisy niezgodne z polskimi przepisami, działanie na szkodę konsumenta

- dlaczego takie coś istnieje na allegro?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dobre pytanie, a kto zna odpowiedź?🤔

oznacz moderatorów