anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

pytanie do sprzedawców

AlleStino1
#7 Wielbiciel#

Mam takie pytanie nadaję paczki in post i pocztą polską w okresie grudniowym wszystkie paczki nadane do punktów jak i allegro polecony szły do klientów od 10 do 14 dni przez to mieliśmy mase sporów czy u was tak samo poczta działa dodam że to było ok 100 wysyłke z czego 7 przesyłek uznaje sie za zaginione. Dla porównania in post 1400 przesyłke problem z 2 przesyłkami tylko. Poczta polska słabo wypadła w moich statystykach 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Okres świąteczny spowodował trochę opóźnień a nie wszyscy klienci to rozumieją .Ja osobiście na pocztę póki co nie narzekam ,miałem jedną dyskusję z powodu wolnej dostawy i zero zagubionych a in post zagubił jedną wysyłkę .

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@AlleStino1  Serio? Czy jakąś antyreklamę PP robisz? 😂 Wszystkie pocztexy i odbiory w punkcie w większości na drugi dzień docierają jak nadam przed godziną 15. W okresie przedświątecznym również. Nawet w wigilię kurier dowiózł paczki. Allegro polecony żadna nowość, że gramoli się długo ale wszystkie w końcu docierają. Przez 10 lat zaginęła mi tylko jedna paczka lata temu.

Inpost też działa fajnie. Jedną przesyłkę mi uwięzili na 4 dni bo zacięły się drzwiczki, po złożonej reklamacji drzwiczki się otworzyły 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Kaliope_Brzeg trochę prawdy w wypowiedzi autora wątku jest . Czekam aktualnie na paczkę / Pocztex / nadaną 30 grudnia ...... może dzisiaj będzie , a może i nie  😁

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mdrogeria  No to jakieś szczęście mam widocznie. Nawet te znienawidzone kolportery działają u mnie przyzwoicie (tfu tfu na psa urok!!! 😂)

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Kaliope_Brzeg w piątek Poxtexową paczkę przywiózł mi znajomy chłopak z Inpostu !!! , na pytanie ,,czy zmienił pracę odpowiedział ,że złapał dorywczo bo Poczta ma problemy kadrowe .Osobiście wycofałem z ofert polecone , co druga lądowała u mojej opiekunki na interwencję .

oznacz moderatorów